Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 moja wycieczka klasowa « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Czy lubicie wycieczki klasowe??
tak
82%
 82%  [ 14 ]
nie
17%
 17%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 17
Autor Wiadomość
YOU
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: moja wycieczka klasowa Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

No gdybyscie tam byli to byscie albo sie tarzali ze smiechu albo byscie narzekali albo jedno i drugie wiec jezeli sie nie wyda smieszne to usune ten temat ok???

Wyobrazcie sobie kolesia, ktory jest waszym kolega z klasy upija sie 2 reedsami i zachowuje sie czasami jak niedorozwiniety i tak wlasciwie to nikt nie wie czy on udaje czy taki juz jest
nasz wychowawca przed wycieczka: no to gdzie chcecie jechac??
my: do czech (wiadomo) do slowacji nad morze (to dzieczyny) w gory Wychowawca : do psychiatry no i wyszlo na to ze pojechalismy na jakies zadupie zrobilismy 30 km spacerku doszlismy do pensjonatu nawet jesc nie dostalismy tego dnia
wieczor tego d samego dnia ok 20.00 siedze z kumplami w pokoju bylo mas 6 wiec sie pomiescilismy w tych ciasnych komrkach 2X3m
Skad bierzemy browary!!!!!..........zamknij ryj!!!!! jakie browary -wino...........i wtedy........stuk puk stuk puk..........cisza nastala
chlopaki co sie tam dzieje???????? nauczyciel sie odezwal za drzwiami
kumplel o ktorym wczesniej wspomnialem podchodzi
patrzy na drzwi patrzy na nas patrzy na drzwi................wyciaga reke i otwiera..........szybki gwaltowny ruch reka spojrzal kto to i wydziera sie "akwizytorom dziekujemy" zamyka dzwi z hukiem katecheta zostaje za dzwiami z glupia mina jakby ktos mu w spodnie nasral................patrzymy na kumpla on poatrzy na nas z glupim usmieszkiem na twarzy "co?" pyta sie...........drzwi sie otwieraja i wtedy zobaczylismy resztke tej miny z ktora "domokrazca" stal pod drzwiami jakby chcial powiedziec "Co to kurwa bylo??"ale nic nie powiedzial

drugiego dnia pobytu na tym zadupiu
Zlokalizowalismy jeden jedyny sklep...............no i nie chciala nam nic sprzedac kumplel mial wyczerpane zasoby tytoniu a reszcie w gebiach zaschlo...............przyczyna nieuprzejmosci?????........nasz kochany wychowawca ktory dba o nasze zdrowie...................no coz
Wracam z 2 kumplami do pokoju.........jeden gra na gitarze drugi slucha a ja szczerze myslalem co dalej bedzie..............nagle wchodzi tym razem bez pukania nauczyciel wlatuje do pokoju...........uslyszal gitare i pprzybiegl sobie pograc................no ok gral niezle nawet dobrze
nagle ja io przysluchujacy sie kumpel slyszymy kroki na korytarzu........bum bum bum bum...........jakby stado sloni szlo.............drzwi sie otwieraja i kolega ten od akwizytorow staje w drzwiach............
-to ja moze juz pojde-powiedzial
-alez, nie usiadz i posluchaj mozesz cos zaspiewac - nauczyciel
-nie chce zeby mi uszy zwiedly, a spiewac nie bede, odwraca sie i slyszymy bzdonik bzdonik ewidentnie odglos butelek
-co tam masz w plecaku??
-nic nic
-ale........
-wiesz ze mozesz za to wyleciec ze szkoly
-za co ja tam nic nie mam
-pokaz plecak
-nie i huj
-jak chcesz ale masz tam alkohol??
-nie
-tak
-no dobra jedno piwo nic wiecej
To bylo rano

populudniu myslalem ze zrzygam sie 15 km spacerem w temp ponad 30 stopni w cieniu............wiadomo wychowawca dba o nasze zdrowie...................zgubilismy sie w lesie..........spoko droge znajdziemy jest z nami 2 nauczycieli.............fuks na rozejsciu drog idziemy w prawo nie w lewo jak chcieli nauczyciele docieramy do pensjonatu...........pewnie droga w lewo to byly nastepne atrakcje poza komarami muchami meszkami i innymi stawonogami dobrze ze na dinozaury nie natknelismy sie w tej dziczy............i tak przez cale 4 dni wycieczki co najmniej 10 km spacerki po sniadanku i obiadku (to przez pozostale dwa dni).........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dylas
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

No nie jest takie zle Smile
Powrót do góry
YOU

Gigabit
Gigabit

Skoro nie takie zle to czemu tylko ty skomentowales??
Jak jest zle to powiedzcie....................
Powrót do góry
reXiu
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: Fajne! Odpowiedz z cytatem

Bajt
Bajt

i ja potwierdzam!
że fajne Laughing
Slayer

Terabit
Terabit

Skąd: From the shadow Samopoczucie: Twisted Fan: Within Temptation Love: Chwilowo wolne Motto: format c:

Spoko Spoko Spoko !

Slayer
Matik

Gigabit
Gigabit

Jka w tym roku bylem na koloni tobyl wypas. Najblisze miasto 2 kilometry od nas , pensjonat w srodku lasu, a 50, powtarzam 50 METRÓ od nas HURTOWNIA ALKOHOLU, bylismy jeszcze z taka wyluzowana babka. Za kiblem dziesiec butelek po wienie , wchodzi sprzataczka patrzy i mowi chlopcy zabarc TO ??? Wszyscy zmanieni .. nie nie nie trzeba poradzimu sobie sami Smile . ALbo wszyscy na kacu a rano nauczycielka wskakuje i wszystko w porzadku ??? , moj qmpel smi zalany , drugiego qmpla łeb npierad... puszki za łozkim , ganda sie palia a ona : A co to tak pachnie ?? eeeeeeeee... kadzidelko ,aha, to ubirajcie sie i na snidanie ,myslalem z jebne Smile
webclick

Megabajt
Megabajt

jesli chodzi o wycieczki to ja takiego problemu nie mialem Very Happy wszyscy mieli poprzerabiane legitymacje a wieczorem nauczyciele byli zbyt najebani zeby sprawdzac co sie u nas dzieje......a le chyba sie domyslacie Very Happy rzecz sie dziala w zakopanem........
HARNAS

Gigabit
Gigabit

Wycieczki klasowe:D Moja kalsa ma szczęście do nich;p W Lublinie jacys kolesie mieli jakies "ale" - niestety wsiąkło ich:/ Niedawno w Częstochowie w parku zaraz koło klasztoru miała się rozegrać ustawka Podkarpacie - Wielkopolska. Niestety niczego nie byłoRazz

Heh no ale ten text jest cool Wink Szczególnie : ""domokrazca" stal pod drzwiami jakby chcial powiedziec "Co to kurwa bylo??"ale nic nie powiedzial"
dartys
PostWysłany: Nie Maj 04, 2003 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Megabit
Megabit

Ja tam lubię wycieczki klasowe żebyście wy wiedzieli jakiego ja mam wychowawcę to się pobrechtać można. On nam cały czas mówi w klasie jaki on jest "profesjonalny" itd. Serio!! Smile
rabia
PostWysłany: Nie Maj 11, 2003 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bit
Bit

heh, spox. ja tam lubie wycieczki klasowe bo zawsze jest na nich niezly ubaw Smile ostatnio mieszkalismy na jkiams zadubiu, gdzie nie bylo pradu i pzrez dwa tyogodnie jedlismy zupki knora, woda byla pomaranczowa.....smierdziala goofnem...ale i tak bylo zajebiscie :]
BINKS
PostWysłany: Sob Maj 17, 2003 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Właśnie w piątek wróciłem było super wycieczki klasowe są super nie bede wiele pisał bo chyba nie ma takich osób które nie lubią wycieczek klasowych aha byłem w Iławie na MAZURACH Very HappyVery HappyVery Happy

Ostatnio zmieniony przez BINKS dnia Sro Lis 19, 2003 18:31, w całości zmieniany 4589 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fixxxer
PostWysłany: Wto Maj 20, 2003 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Megabit
Megabit

Ja pamiętam jak byłem kiedyś na obozie i kumple skoczyli do miasta (powiedzmy, że miasta) po zaopatrzenie. Wracają sobie drogą z dźwięczącymi plecakami a tu jedzie komendant swoim cienkim. No to oni skaczą do lasu. Wrócili do obozu po 2 godzinach, a wcześniej zabunkrowali trunki w lesie (gdzieś w krzakach).
Wchodzą do namiotu bladzi i opowiadają.
No to my mówimy, żeby powiedzieli, ze słodycze nieśli na urodziny lasek.
Oni wezwani do komendanta a my zbieramy słodycze z całego obozu i ładujemy do ich plecaków.
Komendant: Gdzie byliście i po co?
Oni (powstrzymując się od śmiechu): Poszliśmy po słodycze na imieniny:P
-To gdzie je macie:
-Zjedliśmy po drodzie (nie wiedzieli o naszej akcji z gromadzeniem)
-Dwa plecaki?
-Tak!

W nocy robimy wypad do lasu po zbunkrowane wzmacniacze.
3 godziny szukaliśmy bo zapomnieli gdzie schowali.
Wracając do obozu natknęliśmy się na patrol a dwaj kumple tak się najebali, że przewrócili się gościom z patrolu pod same nogi.

No i dwa dni na kuchni.

Swoją drogą to 90% obozu spędziliśmy karnie na kuchni, ale tam się najlepiej piło.

Oi!
.:: www.taniewodki.prv.pl::.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MEO+
PostWysłany: Sro Maj 21, 2003 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilobajt
Kilobajt

heh gdybym mial taka mozliwosc... jeszcze w tym roku niestety skonczyla mi sie taka mozliwosc....

ALE OWSZEM wspominam... hmmm...! ! ! D O B R Z E ! ! !

A opisywal nie bede bo... chyba wszytskie wygladaja podobnie... Very Happy

POZDRAWIAM
Fixxxer
PostWysłany: Sro Maj 21, 2003 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Megabit
Megabit

Mnie się skończyła 2 lata temu, a na studiach czegoś takiego chyba nie przewidująSad

Oi!
.:: www.taniewodki.prv.pl::.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MEO+
PostWysłany: Sro Maj 21, 2003 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilobajt
Kilobajt

Fixxxer ale na studiach sa inne ... sposoby na hmmm... powiedzmy zajebiste spedzenie czasu...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2

Skocz do: