Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 Konkurs na PolskiHosting.pl « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
PolskiHosting
PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 8:32 am    Temat postu: Konkurs na PolskiHosting.pl Odpowiedz z cytatem

Bajt
Bajt

Od 1 lutego br. redakcja serwisu PolskiHosting.pl rozpoczyna serię konkursów dla aktywnych użytkowników forum.polskihosting.pl. Nagrody będą naprawdę imponujące: Odtwarzacz MP3, Pendrive'y, WebKamera, Mysz optyczna i wiele innych. Nagrody losowane będą wśród:

1. Konkurs na autora największej ilości postów w miesiącu.
2. Konkurs dla 100 nowych użytkowników, którzy napiszą minimum 10 postów w miesiącu.
3. Konkurs na autora najpopularniejszego tematu założonego na forum w danym miesiącu.
4. Konkurs na najaktywniejszego użytkownika polecającego forum.
5. Konkurs "Rozgrywki".

5 konkursów, 7 nagród = Twoja szansa na wygraną.

Zapraszamy na forum.polskihosting.pl
Regulamin i zasady konkursu dostępne są tutaj
MC
PostWysłany: Wto Sty 31, 2006 7:56 pm    Temat postu: Re: Konkurs na PolskiHosting.pl Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

PolskiHosting napisał:
1. Konkurs na autora największej ilości postów w miesiącu.

nie no dobra opcja żeby użytkownicy zapychali forum bezsensownymi postami w stylu jakiego koloru jest zielony samochód
PolskiHosting
PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajt
Bajt

Witam,

W regulaminie są zawarte informacje o "bezsensowych" postach i ich nie wliczaniu do końcowej punktacji.

Przy okazji napiszę, że od dziś ruszył konkurs i jeśli ktoś jest zainteresowany wygraniem którejś nagrody to serdecznie zapraszamy. Wydaje mi się, że konkursy są na tyle proste, że nie trzeba być nie wiadomo kim żeby wygrać nagrodę.
dj.Bugs
PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

konkursy te są wykorzystwywaniem ludzkiej naiwności, nigdy nie bede pisał postów/tematów zeby nabic sobie jakies bezsensowne punkty, a organizator przeddziec zakonczenia akcji powie, ze niestety odwołuje konkurs z przyczyn technicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PolskiHosting
PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajt
Bajt

dj.Bugs napisał:
konkursy te są wykorzystwywaniem ludzkiej naiwności, nigdy nie bede pisał postów/tematów zeby nabic sobie jakies bezsensowne punkty, a organizator przeddziec zakonczenia akcji powie, ze niestety odwołuje konkurs z przyczyn technicznych.

Według Ciebie organizator konkursu jaki powinien przedstawić argument żeby użytkownicy nie mieli obaw co do uczestnictwa w nim? Jeśli poważany serwis internetowy otwiera taką akcję to głupotą by było żeby tylko ludzi w "konia" zrobić. Rozmawiając z Redaktorem PolskiHosting.pl dostałem jednoznaczną informację, że forum to nie ma służyć do nabijania bezsensowych informacji i ma być tylko podporą dla głównego serwisu. Warto też zauważyć, że Pan Grzegorz Malec zainwestował w porządny skrypt forum. Ja jestem przekonany, że to nie ściema i sam będę uczestniczyć w którymś konkursie
dj.Bugs
PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

PolskiHosting napisał:
Jeśli poważany serwis internetowy otwiera taką akcję to głupotą by było żeby tylko ludzi w "konia" zrobić.

pierwsze słyszye
PolskiHosting napisał:
Rozmawiając z Redaktorem PolskiHosting.pl

to kim ty jesteś dla polskiegohostingu, skoro "rozsławiasz" jego konkurs
PolskiHosting napisał:
Warto też zauważyć, że Pan Grzegorz Malec zainwestował w porządny skrypt forum.

a co to ma do rzeczy? chyba tyle, że nie jest przedsiębiorczy, bo jest wiele darmowych, lepszych lub takich samych jak płatne
PolskiHosting napisał:
Ja jestem przekonany, że to nie ściema i sam będę uczestniczyć w którymś konkursie

no to powodzenia pis na droge, ale ja sie na Twoim przekonaniu opierac nie bede

Tak pozatym to zły dział dałes, a strona polskiegohostingu jest niekompatybilna z FF, wiec skoro oni maja mnie w (_|_) to ja ich tez.
Powrót do góry
PolskiHosting
PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajt
Bajt

Cytat:
pierwsze słyszye

Jak się nie siedzi w temacie e-biznesu to się nie wie ...
Cytat:
to kim ty jesteś dla polskiegohostingu, skoro "rozsławiasz" jego konkurs

sam się zgłosiłem na ochotnika.
Cytat:
a co to ma do rzeczy? chyba tyle, że nie jest przedsiębiorczy, bo jest wiele darmowych, lepszych lub takich samych jak płatne

Po to tylko że taki skrypt jak phpBB jest do shakowania w każdej chwili. Popularność darmowych skryptów jest za duża i to jest największy minus takich skryptów.
Cytat:
no to powodzenia pis na droge, ale ja sie na Twoim przekonaniu opierac nie bede

Twoj wybor. Ja Cie napewno przekonywac nie bede, tylko zachecam innych do wspolnej zabawy.
Cytat:
strona polskiegohostingu jest niekompatybilna z FF

hmmm ja korzystam caly czas z firefox'a 1.5 i problemu nie widze.
MC
PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

nie no ja to wiedze tak. robicie głupie konkursy tylko po to żeby zwabic naiwnych ludzi na swoją stone. najiwni ludzie promuja wasz serwis. miedzy innymi ty ale nie wiem czy sie dobrze zwracam mówiąc wasz. ale przy tym pozostane. zwyciesca konkursu bedzie najprawdopodobniej ktos kto tej nagrody nie dostanie bo bedzie to sam admin. naiwni ludzie tacy cos w twoim stylu beda sie pucowac adminowi i promowac jego serwis. rozsyłając po różnych forach informacje takie jak ta. wiesz co jakbym miał o połowe mniej lat to pewnie bym sie napalił i wziąłbym udzieł w konkursie tak jak ty ale teraz jestem juz za stary na takie brednie.

Ostatnio zmieniony przez MC dnia Sro Lut 01, 2006 1:35 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dj.Bugs
PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

MC napisał:
nie no ja to wiedze tak. robicie głupie konkursy tylko po to żeby zwabic naiwnych ludzi na swoją stone. najiwni ludzie promuja wasz serwis. miedzy innymi ty ale nie wiem czy sie dobrze zwracam mówiąc wasz. ale przy tym pozostane. zwyciesca konkursu bedzie najprawdopodobniej ktos kto tej nagrody nie dostanie bo bedzie to sam admin. naiwni ludzie tacy cos w twoim stylu beda sie pucowac adminowi i promowac jego serwis. rozsyłając po różnych forach informacje takie jak ta. wiesz co jakbym miał o połowe mniej lat to pewnie bym sie napalił i wziąłbym udzieł w konkursie tak jak ty ale teraz jestem juz za stary na takie brednie

no i o to chodzi
Powrót do góry
PolskiHosting
PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajt
Bajt

Cytat:
wiesz co jakbym miał o połowe mniej lat to pewnie bym sie napalił i wziąłbym udzieł w konkursie

Masz strasznie płytkie rozumowanie, bo nie dość że ktoś chce dać coś prawie za darmo to jeszcze zostanie zbluzgany.

Cytat:
wiem tylko nie płacz wiem że chciałes bezinteresownie pomóc adminowi licząc na jakies uznanie z jego strony ale jakos nie wyszło. sprubuj namawiac dzieci z podstawówki na 10 8 by sie zgodziło

No to właśnie ten przekaz jest kierowany do Ciebie Mr. Green
MC
PostWysłany: Sro Lut 01, 2006 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

ty chcesz mnie bluzgac. co za debil. weź sie człowieku zastanów ty uważasz że ja jestem głupi?? tylko że to nie ja pracuje dla kogos z internetu pormujac jego strone za free. co za łeb popros chociarz o cukierkki za tyle postów co napisałes
PolskiHosting
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajt
Bajt

MC napisał:
ty chcesz mnie bluzgac. co za debil. weź sie człowieku zastanów ty uważasz że ja jestem głupi?? tylko że to nie ja pracuje dla kogos z internetu pormujac jego strone za free. co za łeb popros chociarz o cukierkki za tyle postów co napisałes

nie mam zamiaru Cie bluzgac bo czlowiek o tak wysokim ilorazem inteligencji nie zadaje sie z pospulstwem takim jak Ty. Moj profit z tego co robie nie powinien Cie interesowac.
bubak
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Administrator
Administrator

PolskiHosting napisał:
bo nie dość że ktoś chce dać coś prawie za darmo to jeszcze zostanie zbluzgany.
i tu jest haczyk za darmo da, a w zamian niby nic? zrobia reklame serwisu/forum a nagrody nie dacie bo za darmo nic nie ma! konkursy typu kto wiecej napisze nie dadza nic procz spamu i bez sensownych postow.... chyba ze wlasnie wam chodzi o ilosc a nie o jakosc
dj.Bugs
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

PolskiHosting jestes swietnym kandydatem na bana, jak ty mozesz nazywac tak innych ludzi? Spojrz prawdzie w oczy, jestes frajerem, robisz komus reklame za darmo... przykro mi to prawda.
Powrót do góry
PolskiHosting
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajt
Bajt

Kod:
co za debil

Jakby MC mnie nieobrazil to bym nic takiego nie napisal.

dj.Bugs sam jestes frajerem. Piszesz tutaj i nawet Cie ludzie nie szanuja, to sie nazywa frajerstwo.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2

Skocz do: