Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 darmowe kompo. :) « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
misiek;)
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: darmowe kompo. :) Odpowiedz z cytatem

Gość

hyh... teraz taka niby moda na darmowe, wszystko darmowe Razz

z kolega mamy pomysl - projekt zrobienia strony cos w stylu wszystko za friko, ale z mala reklama... bo reklama i tak musi byc Smile hehe

i tutaj sie nawija... wszystko... co by tam bylo?

1. ankiety... to jest pewne
2. ksiegi gosci rowniez Smile
3. forum - na to jest zapotrzebowanie ale strasznie by obciazalo server Sad
4. system newsow - a to jest fajne Smile
5. ...
6. ...
7. ...
8. ...

pola od 5 do 8 zostawiam Smile do wypelnienia wam ! co byscie chcieli miec Smile takiego darmowego, oprocz czata Razz hehe...

oczywiscie by zbudowac to wszystko potrzebny jest czas, wydajny server, i jeszcze raz czas a i checi Very Happy bo to cieezka praca Smile mamy zamiar od poczatku tworzenia tego servisu jedno na celu - wygode dla webmastera "NEWBIE"..

mamy w planach przed tym Smile projektem otworzyc jedna strone z tematyka DivX ... a bardziej to z ogladaniem filmow Razz czyli napisami do nich......... wszystko mamy uzgodnione z kolega, i juz wiemy co i jak.. czekam na wasze opinie, co byscie jako maniacy (co niektorzy moze) ogladania filmow .. chcieli miec na stronce takiej..... moze cos jeszcze o czyms zapomnielismy?????

wracajac do 'darmowych komp.' to jak byscie sobie wyobrazali ?Smile taka stronke??? co byscie chcieli miec?

ps. sory was wszystkich, za bledy ort. ale piszac tego posta bylem bardzo zmeczony Sad raz ze jestem caly obolaly i mozg mi kipi (przepracowany caaly dzionek)

ps2. spodziewam sie krytyki ze strony globtelka - hehe Smile

ps3. wlasnie zabilem komara i wpadl mi miedzy klawiszem 6 i 9 na klawiaturze numerycznej Laughing no to do zobaczenia Very Happy
Powrót do góry
misiek;)
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gość

Laughing

jak widzicie lubie naduzywac emotikonow Cool
Powrót do góry
Radh

@Administrator
Administrator

Pochwał: 1

zaczij od jednej uslugi - nie rob wszystkiego na hura, bo to nie ma sensu tymbardziej ze jak rozumiem beda to Wasze autorskie rozwiaznia wiec na ich testowanie trzeba czasu a ciezko bedzie Wam usuwac bledy w kilu komponentach naraz. Mysle ze glt rozwija sie poprawnie ale to dlatego ze skrypt sprawdza sie poki co a wszelkie bledy jakie pojawialy sie byly uswane na biezaco. Teraz i glt zamierza rozszerzyc swoj zakres uslug - mysle ze we wrzesniu czyms znowu zaskoczymy Naszych Uzytkownikow.
Zycze Ci powodzenia!!!
misiek;)

Gość

ja nie mam na mysli, robienia wszystkiego na hura !!!

bedziemy to stopniowo wszystko wykonywac Smile

co do glt:) to juz drogi radku, juz wiemy ze glt nas czyms zaskoczy Razz caly czas to mowisz Exclamation hehe..
Powrót do góry
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Skocz do: