Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 I co z nowym dzialem "strony do oceny" « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Radh
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: I co z nowym dzialem "strony do oceny" Odpowiedz z cytatem

@Administrator
Administrator

Pochwał: 1

Rzuciliscie pomyslem odnosnie nowego forum. Przedyskutujy go w odrebny temacie.
jak widzicie funkcjonowanie tego dzialu? Jezeli istnialby dzial "strony do oceny" to jaki sens mialoby utrzymywanie dzialu "ciekawe strony"? W sumie czym sie roznia te dzialy? Moim zdaniem jedynie nazwa ale ich cel jest taki sam. Tu czy tam mozecie oceniac dana strone. Moim zdaniem to nie jest nowy dzial a jednie drobna zmiana kosmetyczna. Po co ktos ma dwa razy reklamowac swoja strone?

Poza cos mi sie nasunelo - ciagle mowice o webteamie ale co wiecej? W koncu cos zrobice - chodzby stronke! Kilka ostatnich tematow ciagle piszecie o jednym. Pamiecie jak niedawno rzucilem pomyslem by kazdy z nas napsial czasami jakis ciekawy post? Od tamtej pory minelo kilkanascie dni a caly czas mowi sie tutaj tylko o jednym.... Nie tedy droga!!!!
PawełSsss...
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Megabit
Megabit

A ja myśle że to nie ma sensu sie chyba tak rozdrabniać co do kategorii tego forum... jakoś tyle czasu było "Ciekawe strony" i nikomu nie przeszkadzało tylko teraz coś sie wam zaczyna niepodobać Smile hmmm...
A co do tekstu że nie wszystkie strony są ciekawe to ciężko sie zgodzić bo każda stronka jest warta zobaczenia chociażby żeby nawet ją ciut skrytykować, doradzić i cała reszta przecież lud umieszcza właśnie tutaj swoje linki dla usłyszenia oceny i uzyskania wszelkiej pomocy w dalszej twórczości...
To było tylko takie moje skromne zdanie Smile
Pozdrawiam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SinGo

Megabit
Megabit

A teraz poczekajmy na opinie Adminów Razz Choć myśle ze moje rozwiązanie jest lepsze Razz
Dylas

Gigabajt
Gigabajt

a ja bym zrobil cos takiego: Dzial 'Ciekawe strony' zmienil na Dzial 'Ocen...' i w tym dziale nie byly by tylko strony do oceny ale tez np: jakas grafika.
No dzial WebTeam powinien powstac moim zdaniem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SinGo

Megabit
Megabit

Albo można by tez zrobic odrębny dział STRONY a w nim podziały nowe strony , ciekawe strony i strony do oceny ( te najlepsze ) Ale nie wiem co na to Admini
Matik

Gigabit
Gigabit

A ja proponuje zmienic nazwe dzialu "ciekawe strony" (nie wszystkie sa ciekawe), na "strony do oceny" albo cos w tym stylu, bo jednak obecny tytul nie odzwirciedla dokladnie tego co w dziale sie znajduje. Co do webteam to tez chcialbym aby ten dzial powstal (moze napisali by o nas w gazetach Smile )
Nie zgadzam sie z tym (przeczytalem to gdzies na forum) , żeby przymowac wszystkich ktorzy chca Sad . Bez obrazy ale popatrzecie na strone mkota, czy jak mu tam. Kompletana beznadziej. Nie skazuje go na to ze jush sie nigdy robic stronek nie nauczy no ale wiecie, bylaby to hanba dla "elitarnego" Smile zepolu gdyby jeden z czlonków nie potrafil zrobic loga na strone. Poza tym nie mozemy przyjmowac kazdego kto popadnie bo po dwoch tygodniach zespol liczylby 50 osob i w konsekwencji nic by z tego nie wyszlo. Moim zdaniem maxymalna liczba osob to ~ 6, 7, 8 w zaleznosci od roznych czynnikow, takich jak znajmosc sieci i jej tworzenia itp. Ktos z nas kiedys powiedzial, nie pamietam, albo nie chce mowic kto bo siare mu zrobie Smile , powiedzial ze zna kolesia ktory zrobi nam stronke w php [!] , ten ktos urazil moja godnsc webmastera, WIEC JESLI JESZCZE KTOS ZAMIERZA UZYWAC SZABLONOW NECH NAPISZE OD RAZU, A NIE PRZEBIERA SIE ZA KRYPTOZAWCE ---> LAMERA
SinGo

Megabit
Megabit

Moim zdaniem można sp[róbowac takie coś zrobić a jakby niewypaliło to zawsze moża usunąć
Mateusz

Megabit
Megabit

według mnie lepsze jest ciekawe strony bo to jest tak bardzie ogólnie czyli można się wypowiadać na więcej tematów.
"strony do oceny" to można takiego posta założyć i tam ludzie będą wklejac liki diabel
Slayer

Terabit
Terabit

Skąd: From the shadow Samopoczucie: Twisted Fan: Within Temptation Love: Chwilowo wolne Motto: format c:

Co do działy "strony do oceny" to mi osobiście nie zależy za bardzo na nim, lecz przydałaby się wskazuwka dla nowych userów, że w tamtym dziale mogą dać swoją stronę do oceny. Wydaje mi sie że "ciekawe storny" a "strony do oceny" to raczej nie jest to samo...

Slayer
Slayer

Terabit
Terabit

Skąd: From the shadow Samopoczucie: Twisted Fan: Within Temptation Love: Chwilowo wolne Motto: format c:

Cytat:
każda stronka jest warta zobaczenia chociażby żeby nawet ją ciut skrytykować, doradzić i cała reszta przecież lud umieszcza właśnie tutaj swoje linki dla usłyszenia oceny i uzyskania wszelkiej pomocy w dalszej twórczości...

i stąd się własnie wziął pomysł na zmienienie nazwy

Slayer
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Skocz do: