Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Chello zwieksza swoj zasieg! « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Radh
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: Chello zwieksza swoj zasieg! Odpowiedz z cytatem

@Administrator
Administrator

Pochwał: 1

Telewizja Kablowa UPS zamierza wprowadzic usługe chello czyli szerokopasmowy dostęp do internetu w kolejnych miastach w Polski. Obecnie z tej uslugi korzystac mogli jedynie mieszkancy stolicy oraz Krakowa, a od kwietnia mieszkancy Katowic. Natomiast w Trojmiescie pierwsi abonenci maja zostac podlaczeniu w maju.
Wedlug prognoz do konca roku ma byc podlaczonych 35tys abonentow!!! We wrzesniu 2002 roku z chello korzystalo ponad 12tys uzytkownikow. Ciekawe czy chello podbije Trojmiasto gdzie praktycznie na kazdym wiekszym osiedlu znajduja sie osiedlowe sieci lokalne. Czy ktos z Was korzysta z ich uslug???
Z tego co sam sie zdarzylem juz zorientowac oferta jest malo konkurencyjna i raczej odstrasza cena. Abonament: 149zl/mies to raczej duuzo a do tego dochadza ograniczenia transferu - 15GB downloadu.....
asadi
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Wedlug mnie taka polityka prowadzona przez sieci kablowe nie ma szans powodzenia. Mieszkam w Tczewie i rowniez tu wchodzi jakas nowa kablowka. Cena 70zl/mc ograniczenie miesiecznego transferu 650MB/mc. Nie qmam w jaki sposob chca zachecic klientow skoro na moim osiedlu dziala firma ktora oferuje dostep do internetu poprzez siec lokalna. Za 38zl/mc a transfer nigdy nie spada ponizej 80kb/s. Czasami (zwlaszcza rano) trasfer osiaga nawet 70 kB/s (560 kb/s). Jak wiec latwo policzyc moge sciagnac spokojnie w ciagu jednego dnia tyle danych, co w kablowce przez miesiac.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ja
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gość

Ja korzystam z chello w warszawie poniewarz reszta dostawców internetowych olewa stolice niby by sie wydawało że warszawa to stolica a więc internet jest dostępny wszędzie i jest durza konkurencja a co za tym idzie niższe ceny a tu wprost przeciwnie. Ja w moim bloku mam do wyboru tpsa i chello . co prawda jest jeszcze aster city bardziej konkurencyjne niż chello(100 zeta bez żadnego limitu) ale dzwoniłem do nich przez rok co miesiąc i zawsze słyszę odpowiedz "w następnym roku będzie na pewno ale prosze zadzwonic wcześniej bo może plany ulegna zmianie" . I nie uległy wiec korzystam z chello nie narzekam na tego operatora. Płacę 159zł+VAT za internet i kablówke ale to jest promocyjna cena. Za instalację zapłacilem 1zł+Vat i kamera internetowa gratis.
I to byłoby tyle apropos chello.
Powrót do góry
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Skocz do: