Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [Powitanie] « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
GuMiS
PostWysłany: Sob Lut 05, 2005 8:18 pm    Temat postu: [Powitanie] Odpowiedz z cytatem

Megabajt
Megabajt

Chciałbym powitać "mksdziegiel'a" Very Happy Ponieważ udało mi się z tym człowiekiem nawiązać 'kontakt' chciałbym polecić go jako bardzo przyjaznego i wykształconego człowiekia Wink Konkurencja, jeżeli chodzi o web-design jest duża ale czy warto z tego powodu się denerwować? Confused Znam wielu grafików którzy z godnością przyjmują konkurencję w tych ciężkich czasach i traktują ją jak żart i nie robią z siebie komercyjnego śmiecia który walczy o pieniądze pozostawiając gdzieś honor, szacunek i poczucie humoru. Jeżeli za skopiowanie postu http://glt.pl/forum/viewtopic.php?t=5040 zasługuje na straszną karę, którą chce ten Pan 'mksdziegiel' wykonać znając moje IP (heh) to chciałbym publicznie go za to przeprosić Very Happy Wybacz hackerze
Oto jego wiadomość która zainspirowała mnie do tego postu:
///"""""
Od: mksdziegiel
Do: GuMiS
Wysłany: Sob Lut 05, 2005 18:56
Temat: Re: Zamilcz :]
co skurwysynie pierdolony nie stać ciebie na serwer
ty pierdolony 10 latku
profesjonalista ty kurwo to ty nie jesteś i jakim prawem kopiujesz treść mojego posta
zgłoszę to do administracji
lepiej uważaj bo juz znam twój IP i wiem skąd jesteś cfaniaczku zajebany !!! """""///

Przepraszam, jeśli zaśmiecam forum ale 1.) mam prawo do publicznych przeprosin Mr. Green 2.) ta sprawa mnie rozbawiła ale i pomimo śmiesznych gróźb 'na poziomie' uraziła Honor 3.) jestem ciekaw jak znając IP można komuś coś zepsuć?

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dj.Bugs
PostWysłany: Sob Lut 05, 2005 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

Po pierwsze stosuj sie do etykiety i nie wklejaj prywatnych wiadomosci. Po drugi znajac IP mozna duzo zrobic. Po trzecie nie ukrywam iz poziom wypowiedzi tego uzytkownika moze/jest wyrazem jego poziomu intelektu a co za tym stoi podejscia do innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Klatus
PostWysłany: Nie Lut 06, 2005 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terabit
Terabit

Skąd: mateuszek.blog.pl Słucham: Myslovitz... Kocham: Życie

To sie usmialem :]
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1

Skocz do: