Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [OPINIA] Czy nie sądzicie, że dawanie tematów... « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Neo_13
PostWysłany: Sro Lut 04, 2004 7:39 pm    Temat postu: [OPINIA] Czy nie sądzicie, że dawanie tematów... Odpowiedz z cytatem

Megabajt
Megabajt

... w klamrach jest troche bezsensowe ? Nie no wiem wtedy będzie porządek ale to trochę denerwujące... Wejdzie jakiś użytkownik na nasze forum da jakiś temat bez "klamry" zobaczy, że zablokowaliście jego temat to go zniechęci i już tu nie wejdzie. Nie chcę się z nikim kłócić bo do nikogo nic nie mam ale sądze, że to trochę głupi pomysł... A co wy o tym sądzicie? Dlatego dałem w tytule tematu klamry ponieważ zarazbyście go zablokowali. Ale to nie oznacza, że popieram ten pomysł...
futrzak
PostWysłany: Sro Lut 04, 2004 8:02 pm    Temat postu: Re: [FORUM GLT] Czy nie sądzicie, że dawanie tematów... Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

Neo_13 napisał:
... w klamrach jest troche bezsensowe ? Nie no wiem wtedy będzie porządek ale to trochę denerwujące... Wejdzie jakiś użytkownik na nasze forum da jakiś temat bez "klamry" zobaczy, że zablokowaliście jego temat to go zniechęci i już tu nie wejdzie. Nie chcę się z nikim kłócić bo do nikogo nic nie mam ale sądze, że to trochę głupi pomysł... A co wy o tym sądzicie? Dlatego dałem w tytule tematu klamry ponieważ zarazbyście go zablokowali. Ale to nie oznacza, że popieram ten pomysł...

Szczerz uważam że to dobry pomysł.
Forum przez to jest bardziej przejrzyste i
bardziej czytelne

Tak mi sie wydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Klatus
PostWysłany: Sro Lut 04, 2004 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terabit
Terabit

Skąd: mateuszek.blog.pl Słucham: Myslovitz... Kocham: Życie

Klamry o teraz norma w UE Smile Oczywiście żartuje ale na każdym lepszym forum pisze sie skroty w klamrach. Zapewnia to przejzystosc forum, ladnie wyglada estetycznie i ulatwia przegladanie forum.
Jesli nie chce by jego temat byl zablokowany to niech przeczyta regulamin Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Slayer
PostWysłany: Sro Lut 04, 2004 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terabit
Terabit

Skąd: From the shadow Samopoczucie: Twisted Fan: Within Temptation Love: Chwilowo wolne Motto: format c:

Nie jestesmy az tak straszni jak się wydaje, piszemy że blokujemy tematy i w sumie rzeczywiscie robimy to ale tylko wtedy gdy mamy doczynienia z osoba która jest już długo na forum i która wie że powinno się pisac temat w [] a tego nie robi, natomaist gdy mamy doczynienia z kim kto po raz pierwsszy jest na forum, poprawiamy post, i wysylamy mu pw aby zapoznal się z regulaminem.
Gość
PostWysłany: Sro Lut 04, 2004 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

W klamrach.. hmm... mi z poczatku to przeszkadzało poniewasz nie znałem nowego regulaminu Mr. Green . Ale teraz jest ok poniewasz na kazdym profesjonalnym forum Cool pisze sie tak.. REQ: [INFO] itp Smile.
Treeny
PostWysłany: Czw Lut 05, 2004 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

Zauważcie, że na wszystkich większych (i tych mniejszych też) wszystkie topici wymagane są w kwadratowych nawiasach. Jak to powiedzieli poprzednicy:
- wygląda to przejrzyście
- umożliwia szybsze poruszanie się po forum, wyszukiwanie topiców itd.
- i jest to sensowne Laughing

I blokowane są te topici, które napisali stali bywalcy forum, którzy muszą przeczytać regulamin i są na bieżąco z tym wszystkim. Nowi użytkownicy z reguły przychodzą, żeby napisać przynajmniej JEDEN konkretny post. A że goście nie mogą pisać postów, może być sporo kont z małą ilością postów. Nie czytają regulaminu. Robią to najczęściej, jeśli już się im zwróci uwagę albo sami z siebie przeczytają regulamin.
Pyksel
PostWysłany: Czw Lut 05, 2004 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Megabajt
Megabajt

ALe wtedy kiedy sa klamry mozna cos lepiej znalesc! i wszystko jest uporzatkowane Cool
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tares
PostWysłany: Czw Lut 05, 2004 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Moim zdaniem klamry są potrzebne, brawa dla tego kto je wprowadził na tym forum. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maras
PostWysłany: Sro Lut 11, 2004 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

klamry są okey , brak regulaminu spowodował by niezły bałagan

Pozdrawiam Cool

Pomoc , Porady , Prawo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1