Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [Pytanie] Na jaki temat stworzyć strone « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Links
PostWysłany: Sob Gru 13, 2003 1:12 pm    Temat postu: [Pytanie] Na jaki temat stworzyć strone Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Mam w planie zrobienie nowej strony...chyba jP.. ale nie mam pomysłu na temat strony..

Macie jakiś pomysł?
PostWysłany: Sob Gru 13, 2003 2:19 pm    Temat postu: eh Odpowiedz z cytatem

Megabajt
Megabajt

Proponuję stronę erotyczną z lux laskami Razz
Albo stronkę z animacjami flash i toturialami oraz walkami na animacje. Taką jak www.flashkit.com tylko że po Polsku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Links
PostWysłany: Sob Gru 13, 2003 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

y... to nie jest dobry pomysł...
PostWysłany: Sob Gru 13, 2003 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

Zrob strone o teletubisiach, mrocznych misiach albo deskach klozetowych ;]. Jak cos robisz to rob to do konca a nie po trochu jedna strona po trochu druga. Jezeli sie za cos zabierasz to skoncz to i dopiesczaj do konca, a wyjdzie z tego naprawde cos mocnego.
Links
PostWysłany: Nie Gru 14, 2003 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Rozumiem że chodzi ci o phpBB tą stronkę.. otóż chcę ją połączyć ze stronką któa powstanie.. wiesz ile mnie kosztuje robienie dział download w HTML? Każdą stronkę osobne.. uff... męczące.. chcę zrobić jPortal. Tylko podajcie jeszcze jakiś ciekawy temat na stronę którą mógłbym zrobić?
PostWysłany: Nie Gru 28, 2003 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajt
Bajt

Ehh... Jak dla mnie robienie strony z "na siłę" wymyślonym tematem to beznadziejny pomysł... Rolling Eyes Sorki, ale takie jest moje zdanie...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dj.Bugs
PostWysłany: Nie Gru 28, 2003 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

no ale links zawsze idzie na łatwizne, moim zdaniem powino sie robic strone o tym czym sie interesujesz albo co lubisz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
EjsI
PostWysłany: Pon Gru 29, 2003 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajt
Bajt

No właśnie... Takie też jest moje zdanie... Rolling Eyes Links - a może tak stronka o Twoim ulubionym gatunku muzyki, lub też ulubionym wykonawcy/zespole Question
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość
PostWysłany: Pon Gru 29, 2003 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terabajt
Terabajt

Links ja mogę Ci pomóc. Jak chcesz mieć ciekawą stronę to poszukaj w necie jakiś zapowiedzi gier [np. Doom 3] i zacznij zbierać o niej materiały. Strony o grach, które dopiero mają wyjść z początku mają małą popularność, ale jak wyjdzie gra, to strona, która została zrobiona najwcześniej [ma najwięcej newsów, info itp.] zyskuje około 1500 odzwiedzin/dzień. Przykład=> Adamantytowa Wieża [strona o TES3: Morrowind] na początku miała małą popularność, ale jak wyszedł Morrowind to inne strony dopiero się tworzyły, a ona zyskiwała codziennie więcej użytkowników.SmileSmile Teraz z 3 najlepszych stron o Morq z największą dzienną liczbą gości została tylko ona, bo tamte 2 zostały zrobione później i już tylko powtarzały się po AW. Więc zrób stronę o jakiejś grze=> może być Doom3, ale najlepiej to o jakiejś grze tylko On-Line [Matrix OnLine...] Rolling Eyes
Powrót do góry
Radh
PostWysłany: Pon Gru 29, 2003 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Administrator
Administrator

Pochwał: 1

Pomyslow na strone jest wiele, ale niezaleznie o czym bedzie Twoja strona to pamietaj o najwazniejszym - strone trzeba czesto aktualizowac, czyli dodawac czesto newsy. Ciagly przyplyw informacji na Twojej stronie sprawi ze stali bywalcy beda powracac o ile newsy ich zainteresuja a dodatkowo beda pojawiac sie nowi....
Znam kilka stron ktore bez jakiegokolwiek spamowania maja dzisiaj duza popularnosc wlasnie dzieki codziennej ciezkie pracy polegajacej na dostarczaniu nowych wiadomosci. Nie musili spamowac, wymieniali sie jedynie bannerami z zaprzyjaznionymi stronami....
Popularne tematyka stron: erotyka (od zawsze kroluje), mp3, warezy, cracki, napisy do filmow, serwisy randkowe, gry online i wszystkie inne strony ktore oferuja cos swoim uzytkownikom za darmo.
Links
PostWysłany: Pon Gru 29, 2003 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Chodziaż Radh mi podsunął pomysł.. ja nie prosiłem o komentowanie.. tylko o pomoc!
Proszę moderatora o zablokowanie tematu
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1

Skocz do: