Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 [Internet] Zarabianie poprzez internet ... « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Dylas
PostWysłany: Sob Gru 06, 2003 9:52 pm    Temat postu: [Internet] Zarabianie poprzez internet ... Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

Wiem, wiem temat oklepany ale chciałbym usłyszeć wasze zdanie na ten temat... Według mnie to jest jedna wielka lipa, oczywiście da się zarobić ale trzeba sie narobić... Zapraszam do dyskusji, tylko bez kłutni Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Links
PostWysłany: Nie Gru 07, 2003 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Najlepiej jak się ma stronkę www.. to np. na allegro wystawić ałkcję za np. 5 tys. wyśw. bannera za 25 zł i rozpoczynamy licytację.. myślę że tylko to jest doobry sposób na zarobek.
PostWysłany: Nie Gru 07, 2003 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Jeszcze mozna niezle zarabic na programach partnerskich. i jak ktos ma duza ogladalnosc stronki to na bannerach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
swir
PostWysłany: Nie Gru 07, 2003 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Megabajt
Megabajt

Ja prowadze portal o zarabianiu i nie jest to zły pomysł na kase. Jeżeli ma się do tego troszke pomysłów, to sukces gwarantowany. Zobaczcie na mój portalik a dowiecie się o co w tym wszystkim chodzi.

Pozdro @ll
ex|prof_
PostWysłany: Nie Gru 07, 2003 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

Zarabianie w internecie ... Ehhh ... odwieczne marzenie prawie każdego z internautow. Jesli masz możliwości, talent i chęci bezproblemowo możesz cos zarobic ale najpierw trzeba troche w to zainwestowac, chocby troche wlasnego wysilku jak i pieniedzy.
Jednym z możliwych sposobow jest wykonywanie grafiki na portrzeby serwisow WWW. Można tworzyc prace zarowno dla miejscowych firm, stron prywatnych, lub różnego rodzaju serwisow. Lecz taki projekt to niemoże byc jakis szrot jak wieksza ilosc prezentowanych na tym forum [ bez obrazy ]. Projekt musi prezentowac sie czysto, schludnie, dobrze aby nie zawierzal zbednej grafiki. Płaca za takie cos waha sie miedzy 100 - 500 zł, w zależnosci od poziomu wykonanej pracy. Fakt, że zagraniczne firmy oferuja tworzenie samych logotypow za ok. 500 zł, ale to juz inny temat. Mozna takze zajac sie wykonywaniem skryptow na zlecenie itp. ale to juz dotyczy zaawansowanych wyjadaczy php i MySQl bo najczesciej chodzi tu o jakis zlozone skrypty :]. Innym sposobem moga byc chociazby uslugi hostingowe, do tego juz bedzie trzeba wiecej pieniedzy. Mozemy zaopatrzyc sie w sredniej klasy komputer oraz lacze i za pewna oplata udostepniac miejsce dla stron np. miejskich firm lub kogos innego. Mozna takze zainwestowac w serwisy GSM, dzieki ktorym mozemy zarobic na sprzedawaniu dzwonkow, tapet, fier java itp. Ale w tym wypadku serwis musi miec naprawde duza ogladalnosc, i dobrze gdyby posiadal wlasna domene .com lub .pl. Platnosc wynosi cos ok. 20 - 30 % ceny dzwonka czy tapety [ np. tapeta kosztuje 9 zł czyli bedzxiesz mial ok. 2-3 zł ]. Natomiast moim zdaniem jednym wielkim oszustwem sa sposoby zarabiania poprzez czytanie wiadomosci e-mail czy klikania w bannery. Zapisywalem sie kiedy do kilku takich programow [ wiedzac ze i tak nie zarobie ;p ] i np. na www.logomedia.pl w przeciagu 2 lat zarobilem 0.24 zł a moj kumpel 0.55 zł ... ;]
Programy partnerskie ... Nastepny dlugi temat do dyskusji. Programy partnerskie oferuje np. helion.pl czy allegro.pl. W pierwszym przypadku jezeli ktos przejdzie na strone producenta i kupi ksiazke otrzymujemu z tego ok. 15 % wartosci ksiazki [ albo mniej, niepamietam dokladnie ]. Natomist co do allegro jest troche zastrzezen. Fakt ze za jedno klikniecie otrzymujemy te 10 gr. ale znam wiele przypadkow ze serwis nie chcial wyplacic naleznej sumy itp. Kolejnym szrotem wedlug mnie jest website.pl ale to juz moja osobista opinia ... Mozna także zarobic ale w przypadku gdy posiada sie serwis, ktory ma duza ilosc odwiedzeni dziennych. Mozna sprzedawac reklame w postacie linku tekstowego, bannera, buttona, popup'a, popunder'a opraz bilbordow. Ceny takie sa takze satysfakcjonujace ale wymaganiem jest dobry serwis co napisalem wczesniej. Tak wiec do roboty ludzie bierzcie sie za zarabianie ... Razz

Ostatnio zmieniony przez ex|prof_ dnia Nie Gru 07, 2003 10:17 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Dylas
PostWysłany: Nie Gru 07, 2003 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

swir napisał:
Ja prowadze portal o zarabianiu i nie jest to zły pomysł na kase. Jeżeli ma się do tego troszke pomysłów, to sukces gwarantowany. Zobaczcie na mój portalik a dowiecie się o co w tym wszystkim chodzi.

Pozdro @ll

No fajnie a dostałeś już wypłate z firm których prezentujesz??
Powrót do góry
Radh
PostWysłany: Nie Gru 07, 2003 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Administrator
Administrator

Pochwał: 1

Przede wszystkim trzeba miec na poczatek dobry pomysl i nie zniechecac sie po pierwszych niepowodzeniach.
Trzeba stworzyc ciekawa strone na ktorej bedzie pojawialo sie duzo ludzi a potem pomyslec o wstawieniu tam jakis, bannerow, uslug sms itp. Jednak zbudowanie ciekawej i strony o duzej ogladalnosci to kupa czasu i wysilku ale warto sprobowac. Ah by miec duzo odwiedzin to warto pobawic sie z wyszukiwarkami.
Dylas
PostWysłany: Nie Gru 07, 2003 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

Heh też tak myśle że te firmy które płacą za klikanie to jest ściema..... bo co to za zarobek jak kase dostaniesz po 2 latach i pewnie jeszcze czek gdzies sie zagubi i to calkiem przypadkowo - i po kasie.

I tu się sprawdza przyslowie: "Nie ma nic za darmo"

Narx...
Powrót do góry
dj.Bugs
PostWysłany: Nie Gru 07, 2003 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

dla mnie jak ktos na stronie ma kilka banerow to mnie to strasznie drazni! (nawet 1 mnie dobija) ale w sumie to tez od serwisu zalerzy bo np. na glt.pl logiczne jest ze musza byc banery, ale jesli ktos na hompagu zamieszcza banery to przechlap, bo wiem ze robi to dla kasy a nie z pasjiii ;] to jest moje zdanie :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
swir
PostWysłany: Pią Sty 09, 2004 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Megabajt
Megabajt

Dostałem kasiorke i to nie raz. Kasiorka spływa na konto w banku internetowym e-gold a z tamtąd przelewam sobie na konto w mBanku. I gotowe zarabiam na tym coprawda niewiele bo około 50zł miesięcznie, ale miałem przynajmniej o czym zrobić stronke. Dużo się przez to nauczyłem. Teraz robiem drugą i już nie o zarabianiu ale naprawde warto się tym zainteresować. Wszystkiego możecie dowiedzieć się z mojej stronki.
kyniu
PostWysłany: Nie Sty 25, 2004 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Megabajt
Megabajt

Temat załozony przeze mnie został zamkniety a modek kazał tutaj pisać wiec tu bede pisał Wink
Więc pytanie pozostaje to samo: Ile zarabiacie lub zarobiliście przez internet
Prosze o nie pisać postow typu "ja narazie nic zarobiłem, bo zainwestowałem itp..."
Powracając do tematu:
Cytat:
Mozna takze zainwestowac w serwisy GSM, dzieki ktorym mozemy zarobic na sprzedawaniu dzwonkow, tapet, fier java itp. Ale w tym wypadku serwis musi miec naprawde duza ogladalnosc, i dobrze gdyby posiadal wlasna domene .com lub .pl.

No fakt, albo powinien to byc serwis opierajacy sie tylko na gsm.Jak narazie mam ogladalność ponad 100 uni i zarobiłem 30 zeta(i ciagle idzie w gore Wink.
Cytat:
Natomiast moim zdaniem jednym wielkim oszustwem sa sposoby zarabiania poprzez czytanie wiadomosci e-mail czy klikania w bannery. Zapisywalem sie kiedy do kilku takich programow [ wiedzac ze i tak nie zarobie ;p ] i np. na www.logomedia.pl w przeciagu 2 lat zarobilem 0.24 zł a moj kumpel 0.55 zł ... ;]

Czy ja wiem.Zapisales sie do polskiego a oni nie maja zbyt dużo raklamodawców.Ja sie zapisalem raz do zagranicznego(ponoć sprawdzony i wypłacają) i w ciagu paru dni zarobiłem prawie 2 dolary(prawie 10 zeta) Myśle ze ja bym si epostrał to by te 40-60 poszlo na miecha szczegolnie ze wysylalo mi maile(jakies 5-10 dziennie) po 2-7 centow.

A teraz pragne poruszyc temat programów partnerskich.
Na nich mozna zarobic nawet ponad 1000 zł miesiecznie(jesli sie umiejetnie je wykorzystuje).
Trzeba mieć oczywiscie wysoką oglądalnosc i dobrac odpowiedni program(np www.graffik.pl sprzedaja ksiażki o photoshopie).Ale to wymaga myslenia i pracy.Oczywiscie dany produkt trzeba jeszcze dobrze zareklamowac odbiorcy.
SEJ
PostWysłany: Sob Sty 31, 2004 9:41 pm    Temat postu: Re: [Internet] Zarabianie poprzez internet ... Odpowiedz z cytatem

Kilobajt
Kilobajt

Dylas napisał:
Wiem, wiem temat oklepany ale chciałbym usłyszeć wasze zdanie na ten temat... Według mnie to jest jedna wielka lipa, oczywiście da się zarobić ale trzeba sie narobić... Zapraszam do dyskusji, tylko bez kłutni Very Happy

łał... super odkrycie Razz
trzeba sie narobic... jak to sie mowi bez pracy nie ma kołaczy...
wiec i w necie nic nie przychodzi latwo !!

ja pracuje w necie i mam dosc dobre zarobki, nie zaluje.....

wiec jaki moral?

do roboty rodacy, to nie prl - czy sie lezy czy sie stoi, 2000 sie nalezy

to jest demokracja.. tutaj sie pracuje, tutaj nic nie przychodzi latwo....
Powrót do góry
ex|prof_
PostWysłany: Sob Sty 31, 2004 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

swieta racja ;] siedzeniem i pierdzeniem w stolek nic nie mozna zdzialac trzeba troche zainwestowac czasu oraz pieniedzy zeby zarobic ... niestety nie ma za darmo ...

mozna zarabiac na inne sposoby o ktorych mi sie dopomnialo ;] a mianowicie pozycjonowanie .... ostatnio dosc popularne ma na celu dobranie odpowiednich slow kluczowych i opisu strony aby znalazla sie ona na jak najwyzszym miejscu w wyszukiwarce [ google alexa yahoo wp onet ... ] oplata za taka usuluge jest stosunkowo dosc wysoka ale i praca nie latwa trzeba miec do tego smykalke ... ceny w granicach 200 - 1200 nieraz tylko za jedno slowo takie jak sms ;] ...
inny sposob ... udostepnianie materialow poprzez mikroplatnosci sms lub specjalny numer dostepowy ... Mozna zrobic serwis na ktorym sa ukryte wiadomosci ... aby je osiagnac nalezy wyslac sms'a na jakis numer o danej cenie, nastepnie otrzymuje sie specjalny kod, dzieki ktoremu przejdziemy do utajnionej sekcji witryny ... najczesciej jest to stosowane na stronach w kategori dla osob powyzej lat 18 lub duzych serwisach o rozleglym zakresie informacji. nastepny sposob to numery dostepowe do internetu takie jak InteriaNET, OnetKONEKT czy np. numer dostepowy glt.pl ... majac maly serwis nie ma sensu zakladanie takiej uslugi poniewaz nalezy miec naprawde wielki i bardzo dobrze rozreklamowany serwis aby osiagnac zadowalajace zyski ... i jescze inny to umieszczanie dialerow ... takie cos oferuje chyba strona www.dialer.pl zyski sa dosc wysokie ale trzeba miec dobrych klientow i tematyczny serwis ... bo na stronie o muminkach dialera raczej nie dostawisz.

dobra na dzisiaj koniec jak sobie jescze cos przypomne to dopisze

k.
Powrót do góry
SEJ
PostWysłany: Sob Sty 31, 2004 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilobajt
Kilobajt

dobra, mikroplatnosci i inne pierdoly, ale by zarobic to trzeba miec co rzucic do strefy platnej... np. fotki panienek Wink ale trzeba juz wtedy miec licencje na nie Smile albo samemu porobic fotki panienkom hehe...

dialery sie przejadli Wink to nie ten sam rynek...
Expert
PostWysłany: Nie Lut 01, 2004 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilobajt
Kilobajt

Ech tam jeżeli ktoś ma stronke o bardzo duźej oglądalności to warto aby umieszczał baner jakiejś firmy za pieniądze! To raczej jedyna i najbardziej pewna forma zarobku przez internet!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2

Skocz do: