Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 [Gry strategiiczne] Co myślicie o nich « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
M@ZUR
PostWysłany: Pon Lis 17, 2003 9:16 am    Temat postu: [Gry strategiiczne] Co myślicie o nich Odpowiedz z cytatem

Gość

diabel Mi one bardzo się podobają.
Szczególnie TYCOONY i GIANTY
Powrót do góry
arturo182
PostWysłany: Pon Lis 17, 2003 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Administrator
Administrator

Pochwał: 1

BLE!
Nie nawidze gier strategicznych, przy nich trzeba myslec, a to dla mnie za dużo. Jak gram to wole nie myśleć, tylko bezmyslnie zabijać.
sliz3r
PostWysłany: Pon Lis 17, 2003 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Ja tam lubie gry strategiczne takie jak Army Men RTS, Ghost Master to tez tak jagby strategiczna najpierw musisz pomyslec zanim zaczniesz straszyc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ex|prof_
PostWysłany: Pon Lis 17, 2003 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

No tak z gier strategicznych lubie Age Of Empires 2 oraz Starcraft Smile W AoE gralem niedawno z komputerem oraz kumplami Smile, a w Starcrafta gralem dawno dawno temu ale pomimo wieku i tak jest jedna z lepszych strategi. Dobry jest także Warcraft 3 ktory stosunkowo niedawno wszedl na nasz rynek. Dodam jeszce ze mile dla oka sa strategie turowe takie jak Heros Of Might And Magic ;ub Disciples ale gralem tylko w ta pierwsza gre Smile Ale szczerze mowiac wole strategie w stylu Quake tam mozna zaplanowac jak bot albo kumpel ma przyjac rakiete na twarz Razz
deep
PostWysłany: Pon Lis 17, 2003 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Za czasów jak gralem w gry to tylko w strategie.

.: Strategie THE BEST :.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
..::DEMON::..
PostWysłany: Pon Lis 17, 2003 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Megabajt
Megabajt

ja tam niegram w gry a jak gram to w Zręcznościeoe albo ścigawki bo jak Arturo napisał w takich nietrzeba myśleć
arturo182
PostWysłany: Pon Lis 17, 2003 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Administrator
Administrator

Tak jest! Mysleć to ja moge w szkole, a nie przy kompie!!
ex|prof_
PostWysłany: Pon Lis 17, 2003 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

widze ze lubicie wylaczyc sobie nieraz umysl ;] uwazam ze kazdy typ gry rozwija w nas umiejetnosci np. zrecznosciowe - zrecznosc fpp - refleks, zrecznosc a w przypadku strategi cwiczymy sobie umysl a przy okazji mozemy sie odstresowac i wylaczyc ze zwyklej codziennosci.
arturo182
PostWysłany: Pon Lis 17, 2003 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Administrator
Administrator

Właśnie po to są gry, żeby sie odmóżdzać (no brain - no pain). Dobrze, że nie ma symulatorów szkoły, albo pracy. Mr. Green Najlepszy by był symulator boxera i jakis Force Feedback na twarz do tego Laughing

Dla niekumatych:
no brain - no pain : brak mózgu - brak bólu
Gość
PostWysłany: Pon Lis 17, 2003 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Lubie gry trategiczne z typu Age of oraz red alert i inne takie Very Happy
deep
PostWysłany: Pon Lis 17, 2003 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Cytat:
Lubie gry trategiczne z typu Age of oraz red alert i inne takie

Wychowałem sie na tych grach i choc sa stare mogl bym w nie grac zawsze Very Happy

P.S Od dwoch lat juz nie gram diabel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Slayer
PostWysłany: Wto Lis 18, 2003 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terabit
Terabit

Skąd: From the shadow Samopoczucie: Twisted Fan: Within Temptation Love: Chwilowo wolne Motto: format c:

Ja mam od 2 lat problemy z karta graficzna poprostu komp mi jej nie wykrywa, i mam neta wiec przestalem grac w gry, niedawno odkrylem ze dziala mi aoe2 wiec od razu dalem go wszystkim kumplom zneta i zaczelismy grac dlugie nocne partie , potem przezucilismy sie na CS'a ale nie o tym chce mowic, ja kocham strategie i jak mialem sprawnego kompa to tylko w nie gralem , uwielbiam wielkie pojedynki i ogromna ekonomie , jednak co chce wam powiedziec, najlepsza grą w jaka gralem bylo sudden strike ,a jest sudden strike 2 ! Cos wspanialego dostajesz na poczatku wojska i musza Ci one wystarczyc na cala batalie , czas 2 wojn swiatowej wiec cos wpanialego nei jakeis lasery czy bomby tylko czolgi i karabiny maszynowe to jest to ! Ale to jest teraźniejszosc a kiedys ? MAm kompa od ponad 10 lat i moj starszy bracisezek mnie wciagnal w strategie i bardzo ucieszylem sięgdy na stronie stare gry została umieszczoan moja ukochana gra z dziecinstwa panzer general ! ta gra jest w zasadzie inicjatorem wszystkich najnowszych i najlepszych strategi 1 i 2 czesc byly poprostu cudenkiem techniki , swietny klimat dlugie 2osobowe pojedynki poprostu swietna gra !

Czasami lubilem sie odstresowac , lecz nie znacyz to ze nawalalem jak glupi w quwake czy doom'a wtedy wlaczalem sobie super gre na 2 osoby return fire ! znjdziecie ja na stronei staregry.pl polecam wam sprobowac , cos wspanialego !!!! Gdy chcecie sie rozerwac mzoecei psotrzelac sobie do budnkow ludzi czy pojazdow wroga zarazem bronic sie przed jego atakami !

Tyle o moich ulubionych grach ! Smile
Klatus
PostWysłany: Sob Lis 22, 2003 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terabit
Terabit

Skąd: mateuszek.blog.pl Słucham: Myslovitz... Kocham: Życie

AoE2 to były czasy...
Niestety zgubiłem płytkę i zaczęliśmy grać w CS,a ze Slayerem i resztą głąbów (bez obrazy dla Was Razz
AoE2 poszło w zapomnienie, pamiętam jak dziś ta długie noce partie nie, które po 3 - 4 godziny, to dopiero była JAZDAAAA! Teraz gramy w HL, pierwsza gra w sieci, w której jeszcze nie zdarzyło mi się przegrać Very Happy. Ciekawe w co niedługo zaczniemy klepać, ja bym bardzo chciał znów w AOE2 ! Smile
Harry
PostWysłany: Pon Lis 24, 2003 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Megabit
Megabit

Ahhh...wspaniały temat Twisted Evil => kocham strategie [między innymi]-pierwszą grą strategiczną, w jaką zagrałem, była StarCraft[miałem 9 lat], później dostałem WarCrafta i dodatek do StarCrafta-Brood War. Grałem w te gry przez prawie rok i przechodziłem je po kilka razy[różne sposoby gry]. Aż w końcu dostałem gry RPG [Diablo i Diablo2, Baldur's Gate] i się skończyło...Teraz znowu scena strategiczna odżywa [Warcraft3:The Frozen Throne, Warlords: BattleCry 2 itd.], ale to już nie to samo, co czasy StarCrafta-inne gry były słabe przy nim Cool , a teraz mało która nie ma grafiki 3d wykorzystującej akceleratory i wymagającej 128 MB Ram-u. Sad Crying or Very sad Ale chociaż wchodzi coraz więcej nowych pozycji gier gatunku on-line [wymiatają nawet RGP!!] to StarCraft nie jest gorszy-można w niego też grać On-Line. Istnieją nawet klany StarCrafta On-Line [Polecam oglądać Hyper około 21.30]. Ahh....strategie, strategie.... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzyk_skate
PostWysłany: Pon Lis 24, 2003 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

a ja ze strategi lubie jedyni heros III, AoE II i i nic :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2

Skocz do: