Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 darmowe komponenty ?:/ « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
misiek;)
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: darmowe komponenty ?:/ Odpowiedz z cytatem

Gość

dobra, mam pytanie, czy wy jako webmasterzy - jedni leniwi, inni nie ... korzystacie z darmowych komponentow np. na glt czy z free4web czy innych ???? i z jakich .. ktore najbardziej wam sie przydadza ? jesli macie jakies pomysly to tez mile widziane - na jakis komponent..... z tego co wiem, to wiekszosc sama pisze sobie komponenty - ankiety itp ! sama probuje w php.. ale nie mamy w polsce sobie darmowych kont z obsluga php.. wiec zadam pytanie - to jest calkiem powazne... Wink

CZY KORZYSTACIE Z KOMPONENTOW? JESLI NIE TO DLACZEGO I CO BY WAS NAKLONILO DO SSSKORZYSTANIA Z TAKICH USLUG??

prosze o szczere odpowiedzi a nie "spier", "wypier" bo w lep Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Treeny
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: Pewnie że tak Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

Ja osobiście korzystam np. z systemu newsów albo z informatora. Bo jestem leń i nie mam czasu pisać własnych skryptów... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
misiek;)
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gość

dzieki TRINI.
Powrót do góry
Treeny
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: ?? Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

Za co to dzięki? Przecież nic takiego nie zrobiłam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kacik
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bit
Bit

A ja korzystam z darmowych aliasów i serwerów !! i jak byś dobrze poszukał to byś znalazł w polsce konta z obsługą PHP bo ja np znam takie dwa.
GG: 3534306
WWW: http://www.Globe.thx.pl
E-MAIL: kacik@tenbit.pl
Powrót do góry
Toshi
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: PHP i neostrada+ Odpowiedz z cytatem

Kilobit
Kilobit

kacik napisał:
A ja korzystam z darmowych aliasów i serwerów !! i jak byś dobrze poszukał to byś znalazł w polsce konta z obsługą PHP bo ja np znam takie dwa.

A ja tam mam swój serwerek z obsługą PHP na neostradzie plus i z moim własnym programem (pod windows) do "oszukiwania" zmiany IP które miało być stałe (obiecanki jakich wiele). Hehe, inteligent jestem Razz Narazie działa bez problemów. Jeśli ktoś ma możliwość postawienia serwerka z obsługą PHP to polecam te rozwiązanie. Niejest to może idealne rozwiązanie, ale dzięki temu, ja np. mam do dyspozycji prawie cały dysk na własne potrzby - niecałe 20GB. Miodzio Smile Niestety musze gdzies upchać mój adres IP... Ale od czego jest np. wp.pl Razz szybkie przekierowanie i już. Szkoda że nieda sie zrobić tak, żeby na glt.pl przesyłać mój aktualny IP :/ No ale może szanowni webmasterzy glt.pl coś pomogą?

Toshi
Powrót do góry
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Skocz do: