Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 [Pożegnanie] Żegnam « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Napedzik
PostWysłany: Nie Wrz 14, 2003 9:11 pm    Temat postu: [Pożegnanie] Żegnam Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Odchodzę z forum bo według niektórych mam za wysoką średnią postów i "wszystkich" oskarżam o ich nabijanie Sad Chyba nikt nie będzie żałował. Pa pa !
HERO
PostWysłany: Nie Wrz 14, 2003 9:14 pm    Temat postu: ale ty sie fochasz :D Odpowiedz z cytatem

Megabit
Megabit

stary a to ty nie wiesz ze nie wazne ile masz postow tylko co nimi reprezentujesz
co z tego ze ktos ma 1000 postow jak nie ma nic madrego do napisania
a przychodzi jakis nowy ma 10 postow i pisze bardzo madre i trafne posty Very Happy
jezeli sie scigasz z kims na posty i dazysz do tego zeby miec 41mld postow tak jak bill gates dolarow no to moze nie te forum Very Happy
ja bede tesknic Mr. Green
i nie strzelaj foch jak babeczka tylko wpisuj sie na forum bo bez nas uzytkownikow czym bylo by forum !!! Very Happy
dziekuje za uwage a teraz klik na to czarne pod spodem Wink
Radh
PostWysłany: Nie Wrz 14, 2003 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Administrator
Administrator

Pochwał: 1

gdybysmy banowali za to ze ktos pisze duzo postow to na forum zostalaby garstka - wiadomo staramy i dazymy do tego by poziom forum sie podnosil ale nie bedziemy robic nic na sile bo otrzymamy efekt zupelnie odwrotny... zreszta jest coraz mniej ktorzy strasznie nabijaja posty ale tego nie da sie wyeliminowac, po prostu gdy bedzie duzo osob pisac to Ci ktorzy nabijaja utona w nadmiarze informacji...
Liczy sie jakosc a nie ilosc ale nikogo nie banujemy za to i liczymy ze bedzie nas tutaj coraz wiecej!
sliz3r
PostWysłany: Pon Wrz 15, 2003 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Ja tam zaluje bo jak jestes to przynajmiej cos mozna poczytac a nie po paru godzinach wchodze i jest tylko jeden post do przeczytania karabin a tak to nawet wiecej jest Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ex|prof_
PostWysłany: Pon Wrz 15, 2003 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

l0siek napisał:
[ a tak pozatym Napedznik nie musisz wszystkich oskarzac o nabijanie postow bo juz to sie nudne robi, a przy okazji sam sobie jeden dobijasz ;] ... ]
Nie chce abys odchodzil z forum lecz zaprzestal pisania postow, w ktorych oskarzasz innych o nabijanie postow bo jest to nie potrzebne a sam sobie jednego nabijasz czyli robisz wbrew swoim niby regula, ktore mowia o nie nabijaniu postow. Natomiast ja tylko Tobie zwrocilem uwage tak wiec zostan i nie odchodz bo zawsze komus pomozesz i bedziesz mial z tego satysfakcje, lub jesli bedziesz potrzebowal pomocy ktos zrobi to dla Ciebie. Natomiast jezeli taka jest Twoja wola i chcesz z tad odejsc prosze bardzo droga wolna aczkolwiek forum straci jednego z aktywniejszych urzytkownikow a ja strace min. osobe do gadania na GG po nocach :]
Dziekuje za uwagee Mr. Green
Mango_zakofana
PostWysłany: Pon Wrz 15, 2003 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilobajt
Kilobajt

Napedzik, nie mozesz odejsc.. Po prostu nie mozesz i juz.. Nie znam Cie za dobrze, bo nie gadam z Toba po nocach. To Ty przeciez napisales mi kod do wrzucenia na stronke w zwiazku z tymi linkami niepodkreslomi.. I to wszystko dzieki TOBIE !

Nie pozwole Ci odejsc, bo widac, ze znasz sie na rzeczy [nie to co ja ;]
Powrót do góry
Treeny
PostWysłany: Wto Wrz 16, 2003 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

W sumie to już Twoja wola, co robisz. Pisz dalej i zostań, ale pamiętaj, jak to powiedział Radh, że liczy się jakość, a nie ilość. Pozdro i rób co chcesz. Nikt do niczego nie zmusza.
Slayer
PostWysłany: Wto Wrz 16, 2003 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terabit
Terabit

Skąd: From the shadow Samopoczucie: Twisted Fan: Within Temptation Love: Chwilowo wolne Motto: format c:

Niedawno czytałem ze na nszym forum jest nudno , wiec nalezy podnosic wspolczynnik aktywnosci userow lecz czy napewno nabijanie postow jest dobrym sposobem ? Wielu osobom zależy aby nie być gorszym od innych i tez dostać Experta pro i staraja sie pisac wiele lecz czy to ma sens ? Sadze ze nie bo wystarczy ze przyjdzie ktos kto pierwszy raz dotknal sie do kompa napisze 250 bezsensownych postow i juz dostanie miano experta, dlatego nie masz co sie przejmowac upomnieniami tylko starac sie do nich stosowac i zyc dalej !
HERO
PostWysłany: Wto Wrz 16, 2003 8:36 pm    Temat postu: telenowela Odpowiedz z cytatem

Megabit
Megabit

Slayer napisał:
Niedawno czytałem ze na nszym forum jest nudno , wiec nalezy podnosic wspolczynnik aktywnosci userow lecz czy napewno nabijanie postow jest dobrym sposobem ? Wielu osobom zależy aby nie być gorszym od innych i tez dostać Experta pro i staraja sie pisac wiele lecz czy to ma sens ? Sadze ze nie bo wystarczy ze przyjdzie ktos kto pierwszy raz dotknal sie do kompa napisze 250 bezsensownych postow i juz dostanie miano experta, dlatego nie masz co sie przejmowac upomnieniami tylko starac sie do nich stosowac i zyc dalej !

twoja wypowiedz jest SMIESZNA !!!!
jak wogole mogles cos takiego napisac !!!!

CZy nie jest wazniejsze to co kto soba reprezentuje niz to co ma w statusie

przestancie kierowac sie tym kto jest administraotrem super pościarzem expertem itd

mnie np malo interesuje zdanie modernatora jezeli uznam je za niesluszne
co innego jak ma racje

a to czy ktos sobie nabija posty czy sobie nie nabija to jedynie sprawa admina ktory dba o pozadek na stronie
i wpisy typu on sobie nabija a tamten wczoraj napisal 5 glupich postow no sory nie podoba sie zmien forum a jezeli nie mozesz sie pogodzic z takimi blachostkami no to powodzenia w zyciu Very Happy
jezeli uwazasz ze jest to nie sprawiedliwe ze jeden musi pisac przez 1 rok czasu na to co inny musi pisac przez dwa tygodnie to ja ci mowie ze wcale tak nie jest !!!
pamietaj: nie liczy sie dlugosc a ni grubość wazna jest jakosc Very Happy
KlakieR
PostWysłany: Sro Wrz 17, 2003 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Moja mama zawsze mówiła :Martw się o siebie !
Tak i wy martwcie się o siebie bo nawet jeżeli by nabijał posty (ale nie nabija) to wy możecie to samo robić a według mnie to śmieszne jest ciągłe czepianie tego typu :"ej,posty"
Ja znam z tego forum Napedzika najlepiej i wiem że mam mnóstwo czsu i jak przez wakacje siędział cały dzień na forum bo mu się spodobało no to chyba OK ?
Na forum się dyskutuję,przecież głupio by tak mniej officjalne wiadomości na prywata kierować-było by 2x mniej postów Wink
W sumie wszystkie odp mozna by było kierowac prywatem.
Jeszcze raz martwcie się o siebie.
Napedzik nie nabija postów on poprostu często na niej odpowiada.
Jedyną osobą którą znam-która nabijała posty była Kim 13 !

P.S. Treeny od czsu gdy zostałaś moderatotem nie źle się tu rządzisz Wink
P.S.S.Treeny,te usta na emblemacie to twoje?

Podłaczam neta, komputer odpalam, system Windows się pojawia, hasło wprowadzam, wchodzę do folderu, z kosza śmieci kasuję, wpisuję :www.glt.pl i na forum dyskutuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sliz3r
PostWysłany: Sro Wrz 17, 2003 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

KlakieR napisał:

P.S.S.Treeny,te usta na emblemacie to twoje?

HEHE dobre ale to nie jej tak mysle Confused Najlepiej jakby karali o to ze ktos wytyka teg co niby nabija posty karabin karabin karabin
Powrót do góry
Slayer
PostWysłany: Sro Wrz 17, 2003 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terabit
Terabit

Skąd: From the shadow Samopoczucie: Twisted Fan: Within Temptation Love: Chwilowo wolne Motto: format c:

HERO nie wiem co Cie tak rozbawiło w mojej wypowiedzi ale to żyjemy w kraju demokratycznym gdzie istnieje wolność słowa, tak sie składa że nabijanie postów nie jest problemem tylko adminów lecz także modów ! Bo po co są oni stworzeni jesli nie do pilnowania forum ?

Piszesz :

pamietaj: nie liczy sie dlugosc a ni grubość wazna jest jakosc

ja myśle tak samo wiec o co chodzi ?

poza tym nie uważam ze to nie jest sprawidliwie ze jedni psiza wiecej a drudzy mniej bo gdyby wszyscy pisali tyle samo i tak samo to po co byli by potrzebni uzytkownicy forum jak wystarczył by tylko jeden ! poza tym dobrym przykładem że dobrym webmasterem nie czyni nas ilosc lecz jakosc postow jest b-web !
Dylas
PostWysłany: Sro Wrz 17, 2003 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

Moze przypomne temat: [Pożegnanie] Żegnam - autor Napedzik

Moje zdanie w tej sprawie:
nie mam zdania - jak chce odchodzic niech odchodzi, co to mnie obchodzi Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ukr
PostWysłany: Sro Wrz 17, 2003 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gość

i dobrze że ciota odchodzi Twisted Evil
Powrót do góry
KlakieR
PostWysłany: Czw Wrz 18, 2003 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

ukr napisał:
i dobrze że ciota odchodzi Twisted Evil

A coś ty za jeden?
Nigdy wcześniej cię tu nie widziałem Wink

Podłaczam neta, komputer odpalam, system Windows się pojawia, hasło wprowadzam, wchodzę do folderu, z kosza śmieci kasuję, wpisuję :www.glt.pl i na forum dyskutuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony 1, 2, 3  Następny Strona 1 z 3

Skocz do: