Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 bezprzewodowy internet microsofta ! czytnijcie to « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
misiek;)
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: bezprzewodowy internet microsofta ! czytnijcie to Odpowiedz z cytatem

Gość

Cytat:
W czasie targów komputerowych we Włoszech, ogromne stoisko firmy Microsoft było wyposażone w dużą sieć bezprzewodową, łączącą ponad 100 komputerów PC. Niestety, nikt nie pomyślał o jej zabezpieczeniu.

--------8<--------

Wśród milionów gości z całej Europy znalazł się ktoś, kto wykorzystał tę lekkomyślność. Na skutek włamania zablokowana została większa część sieci.
Ani specjaliści z Microsoft, ani włoska policja, powiadomiona o zdarzeniu, nie byli w stanie ustalić sprawcy, nie mogli nawet zabezpieczyc należycie sieci bezprzewodowej.
Aby uniknąć podobnej sytuacji przez resztę targów, Microsoft przebudował przez noc sieć na swoim stoisku na tradycyjną, przewodową.
Jest to zaledwie jeden z wielu przypadków włamania do lokalnej sieci bezprzewodowej, które zazwyczaj są tyleż spektakularne, co proste w wykonaniu. Architektura, która miała służyć do wewnętrznego użytku na małych przestrzeniach, została błyskawicznie zaadaptowana przez wiele korporacji jako łatwy w budowie LAN. Tymczasem standardy zabezpieczeń w tej technologii są nadal niewystarczające.

znalazlem ten text na cert.pl Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing jak zwykle ukochany microsoft jest najlepszy buehehehhehehe khy,khy.. qfa mac Very Happy ja tez mam radiowke Wink buhehehe no coz ... hhehehe tak bywa.....
Powrót do góry
YOU
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Misiek ciekawe ja tez mam radiowe .
mam firewall ktory gowno daje
a jak ktos chce to i tak sie wlamie

Zaczynam sie bac o swojego kompa bo uzywam microsofta jezu to blad czas sie nawrocic na LINUXA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asadi

Gigabit
Gigabit

I znow jak ktos sie wlamuje, to slychac o firmie Microsyf(t). Ciekawa sprawa nie sadzicie?
No ale nie martwcie sie. Ja tez jestem Waszym wspolmeczennikiem. Tez mam radiowke i Microsyf Winde, no ale co zrobic. Ani z jednego ani z drugiego nie moge zrezygnowac.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
YOU

Gigabit
Gigabit

Radiowka szybka i tania, no ale microsoft to juz inna kwestia chyba ze ktos ma pirata a watpie zeby tacy byli bo przeciez kazdy kupuje oryginaly no nie????hehehe
gdyby winda kosztowala tyle co linux to co innego................
slowem radiowka i linux to najlepsze polaczenie, linux jest bezpieczniejszy chociaz XP juz jest bardzie stabilne i zabezpieczone no ale do linuxa to mu daleko...........................czy sie myle???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Skocz do: