Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Co to w ogóle jest ? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
dla tej domeny nie wazne
PostWysłany: Czw Sie 28, 2003 12:50 am    Temat postu: Co to w ogóle jest ? Odpowiedz z cytatem

Gość

1) Servis glt jest żenujący!
- sama nazwa GLT jest idiotyczna. Krótka - fakt, ale idiotyczna!
- chodzi to jak mucha po gównie mimo iż mam szybkie łącze!
- ciągle coś się pierdoli
- o liczniku nie wspomne ...
- sama oglądalnośc w servisie (o ile mogę to nazwać sefviosem) jest śmieszna.

To ja - zwykły webmajster (amatorski w dodatku) mam więcej wejść niż Wy!!! <-- to świadczy o dnie tej strony. Zapytacie skąd wiem ile strona ma wejść, otóż wiem, ponieważ z moją orientacją jak zwykle wszystko wporządku...

Panowie, radze spakować walizki i usunąc te shit. Tak, tak jestem zdenerwowany ponieważ to przez ten alias miałem najwięcej problemów. Musiałem to zmienić (a zmiany były naprawde męczące) - zmiana wszystkich adres ów z rankingów <-- itp.

To przez ten glt czy jak to tam, straciłem mnóstwo czasu - wszystko na darmo a ja syzyfowej pracy nie trawie! Jednym słowem mówiąc = jedno wielkie gówno.

Proszę uszanować mój post, moją sugestie, moją cenzure. Człowiek powinien być szczery, ja z takich pochodze. USUNCIE TE GÓWNO!*

To nie jest wart spadającego gówna z nieba.
Mimo to pozdrawiam, bo wkońcu włorzyliście w to sporo cennej (nie bezcennej...) roboty. Szkoda tylko że dla nie których na darmo.

Pozdrawiam.
Kto$

*) O ile te gówno można nazwać gównem Smile
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Czw Sie 28, 2003 1:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terabajt
Terabajt

n/c, ale licznik moglby zaczac dzialac Smile
Powrót do góry
Pawlo
PostWysłany: Czw Sie 28, 2003 2:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Skąd: Warmia RuleZzz Muza: Techno RuleZzz Porfolio: in progress

ale za grosza brak ci kultury mlody dzieciaku !!! z takimi to tylko na karabin karabin karabin szkoda mowi nie mogles np. tego wyslac e-mail do admina a nie forum jakimis smieciami zasmiecac !!! Evil or Very Mad dobra pa bo ide spac !!!
Napedzik
PostWysłany: Czw Sie 28, 2003 2:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Hmmm... Skoro jesteś taki dobry i z boskich niewiadomych źródeł wiesz ile glt ma odwiedzin i jeszcze lepiej ty masz wiecej to może podzielisz się z nami adresem twojej strony ?
Zauwżyłem też, iż dość często wymawiasz słowo "gówno". Czy ty się urodziłeś "wyjściem ewakuacyjnym" ?
ex|prof_
PostWysłany: Czw Sie 28, 2003 2:08 am    Temat postu: Re: Co to w ogóle jest ? Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

Na wstepie chcialbym zaznaczyc ze nick to masz zabujczy :]. Co masz do nazwy GLT ??? Nazwa ta jest rownie dobra jak Vel.pl, prv.pl czy 30.pl ... Dodam, ze nie mozesz pisac ze serwis glt.pl ma ciagle awarie bo znam go juz jakis dluzszy czas i niepamietam zadnych wiekszych awari ktore mogly zrujnowac komus zycie ... Takze nie mozesz byc pewny co do tego ze Twoja strona ma wiecej odslon niz glt.pl pokaz statystyki i podaj adres strony bo chetnie ja zobacze i bede wiedzial co taki amator jak sam napisales potrafi zrobic. A zapomnialem jescze napisac ... Jezeli cos Ci nie pasuuje w GLt to prosze bardzo droga wolna nikt nie bedzie za Toba plakac ...
Nobody
PostWysłany: Czw Sie 28, 2003 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Megabajt
Megabajt

jezuz! co za koles! przeciez nikt nu nikogo nie zmusza do przymusowych rejestracji domen. chyba kazdy, kto zarejestrowal sie, zrobil to dobrowolnie. oczywiscie, ze nikt i nic nie jest idealne. ale porownaj sobie np. prv.pl, gdzie forum jest jak Twoje GÓWNO, kontakt z adminem, tez jest jak TWOJE GÓWNO, a takzeniektore rzeczy, wygladaja podobnie do TWOJEGO GÓWNA. wiec, nie wiem po co w ogole pisac taki temat.

p.s. next time, zanim bedziesz cos pisac, idz do klopa i walnij cegle, bo nie chcemy, zeby na tym forum TWOIM GÓWNEM smierdzialo.
Grzesiek
PostWysłany: Czw Sie 28, 2003 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gość

ja powiem tak

jedno gówno na 1000normalnych ludzi sie zawsze trafia ;-)
Powrót do góry
Treeny
PostWysłany: Czw Sie 28, 2003 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

Jeśli Ci coś nie pasi to po prostu won! Jest wiele innych domen. Jeśli coś ci się nie podoba to po prostu to zignoruj i tyle, a nie pisz. Poza tym według mnie należy zamknąć ten topic, bo jest bezsensowny...
Napedzik
PostWysłany: Czw Sie 28, 2003 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Ten koleś se poprostu robi se z nas jaja Confused Idiota. karabin
Radh
PostWysłany: Pon Wrz 01, 2003 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Administrator
Administrator

Pochwał: 1

Niestety nie potrafimy dogodzic wszystkim. Przykro nam z tego powodu lecz jedno mozemy obiecac, ze dolozymy wszelkich staran by wszyscy, ktorzy korzystaja z naszych uslug byli zadowoleni.
ex|prof_
PostWysłany: Pon Wrz 01, 2003 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

Widac, ze glt.pl sie stara za co ich podziwiam Very Happy natomiast takim ludziom poprostu chyba nie da sie wogule dogodzic :] jak jest taki madry niech sam sobie kupi domene i stworzy serwis z darmowymi aliasami ... wtedy awarie beda jego sprawa i on sie bedzie musial starac aby uzytkownicy byli zadowoleni ...
rdpan
PostWysłany: Pon Paź 13, 2003 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

TEn kto założył ten topik był nieźle pierdolni*ty . Fakt przyznam z jedno racją że ci ojciec do wanny właźił. Rozumiem mogłeś przetestować te domeny glt i jak by coś by ci się nie podobało to byś opuścił serwis albo chociaż wyjaśnij oco chodzi z tymi twojimi słowami. Przynajmniej byś to napisał łądniej i by to internałci wybaczyli ci to a administratorzy glt.pl wzieli by to do serca i by się postarali. Ale ten palant który założył ten post naprawde wiele razy mył się ze swojim ojcem serio!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Skocz do: