Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
 zrobie strone www z trochę pieniędzy « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Kamil
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: zrobie strone www z trochę pieniędzy Odpowiedz z cytatem

Gość

Szukam chętnych aby zrobić im stronę www. Strona będzie z ładną grafiką ,cena do uzgodnienia. Smile
Powrót do góry
Treeny
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: Thanx Kamil Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

Wreszcie coś konkretnego... ;p;p... zajrzę na tą stronkę... trza zobaczyć, czy to jest opłacalne... hehehe Smile. Najłatwiej to sobie jest skopiować kod html, a resztki pozmieniać... Wink. jakaśtam była stronka z bliźniaczymi stronkami... tylko nie pamiętam adresu... Wink. Może pan Admin coś poradzi Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Radh
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: Re: Thanx Kamil Odpowiedz z cytatem

@Administrator
Administrator

Pochwał: 1

TRINITY napisał:
Może pan Admin coś poradzi Question

a na co mam poradzic Droga Trinity?? Ja tutaj tylko zamiatam....Smile
misiek;)
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gość

dobra, radh, ty nie badz taki Smile skromny... Laughing

ale czeka, w sumie to tu zamiatasz Laughing Laughing Laughing Laughing
no bo jak jestes adminem Laughing forum to fakt, zamiatasz Laughing
Powrót do góry
deus

Gość

nie moge uruchomić tej strony flasha Sad
Powrót do góry
Treeny
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: ehh Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

Poczekaj kwilkę powinna się załadować (a dość długo się ładuje) tylko że czekasz tak tylko jednorazowo. Potem otwiera się bez tak długiego ładowania... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
misiek;)

Gość

no wiec...

znam kolesi ktorzy biora powyzej 2k zl !! za strone na niej nic nie ma praktycznie hehe Smile sa ludzie ktorzy NIE znaja sie na stronach i dla nich to czarna magia wiec moga wylozyc taka kase....... i moj qmpel wlasnie z tego korzysta...........................

co do tej ankiety to ... ci kolesie co robia ponizej 100zl.. to dla "amatorzy" poczatkowi, newbie, widzialem portofolio takich kolesi i mnie zieja ogarnela !!!! wybaczcie..... zazwyczaj to sa malolaci kolo 13 lat......

dla mnie prawdziwi webmastrzey/graficy robia za prawdziwa kase czyli za 2k zl... i powyzej ! reszta to amatorzy albo ludzie ktorzy nie cenia sie wogole!!!!!!!

takie jest moje zdanie ! wiem ze radek zaraz tutaj sie wypowie o mnie Smile znac jego ale dobra... hehe...

ja powiem cos o sobie: jestem amatorem - choc siedze w grafice troche...., w php tez ze mnie amator Smile a zreszta luknijta: oto moje dzielo: http://www.zorion.waw.pl - ostatnie moje dziecko ! moze ocencie sami moje zdolnosci, moim zdaniem taka strone to by dalo by sie zrobic juz za 250zl ! Smile nie jest ten zorion majstersztyk ale... Smile mnie sie podoba, pare poprawek i mysle ze by bylby zajebisty jak dla mnie !!!! !1!! no wiec 3majta sie za majty hehe Wink narazie
Powrót do góry
Diller

Gość

ja robie strony za 40 zlociszy i chetnych mam. Np. ostatnio zrobilem stronke www.gry.heyo.pl. I jestem z niej wzupelnosci zadowolony, strona jest prawie cala zautomatyzowana i prowadzenie jej jest naprawde proste.

Jesli ktos jest zainteresowany moja usluga : emailuj Diller@poczta.fm
Powrót do góry
Diller

Gość

Sluchaj co do tych webmasterow co robia strony za 2 tys zloty to raczej bujda. Bo w polsce oni by nie mieli klijentow. Ludzie na chleb nie maja a maja placic 2 tys. za strone. Oczywscie sa firmy ktore tyle placa, a zrozum ,ze takie firmy nie korzystaja z uslug indywidualnego programisty tylo z firm , ktora robi strony -dlaczego ? Otoz firma ,ktora zlecila budowe strony innej firmie ma pewnosc ,ze strona bedzie zrobiona na casz i w dobrym guscie. Oczywiscie wchodzi tu tez forma zaplaty - Faktura ,ktorej webmaster indywidualny nie moze wystawic. Takie duperele dzieki fakturze firma moze odpisac sobie od podadku. Wiec takich ludzi nie znajdziesz w polsce. Naogladales sie zbyt duzo filmow.
Powrót do góry
misiek;)

Gość

Diller napisał:
Sluchaj co do tych webmasterow co robia strony za 2 tys zloty to raczej bujda. Bo w polsce oni by nie mieli klijentow. Ludzie na chleb nie maja a maja placic 2 tys. za strone. Oczywscie sa firmy ktore tyle placa, a zrozum ,ze takie firmy nie korzystaja z uslug indywidualnego programisty tylo z firm , ktora robi strony -dlaczego ? Otoz firma ,ktora zlecila budowe strony innej firmie ma pewnosc ,ze strona bedzie zrobiona na casz i w dobrym guscie. Oczywiscie wchodzi tu tez forma zaplaty - Faktura ,ktorej webmaster indywidualny nie moze wystawic. Takie duperele dzieki fakturze firma moze odpisac sobie od podadku. Wiec takich ludzi nie znajdziesz w polsce. Naogladales sie zbyt duzo filmow.

hyh, rozumiem ze do mnie to mowisz...

dobra, zakladam sobie FIRME, robie stronki na czas... itp. itp... i co zadna firma nie przyjdzie do mnie? nie czaje ciebie, myslisz ze kazda firma duza pojdzie ci do firmy ktora ma 200m(2) do pracy, 20 kompow i 30 pracownikow? dlatego ze jest duza? i zarzada sobie dajmy na to 10 000 zl? a nie poojdzie do tego co ? ma pracownikow w calej polsce, i komunikuje sie z nimi przez inet? hmmm......... nie wiem, nie czaje ciebie, myslisz ze duuze firmy projektanckie robia tylko BARDZO DOBRE STRONY? i z GUSTEM ???? tfuu... qmpel robi strony z GUSTEM i BARDZO DOBRE STRONY wedlug mnie !! i robi je powyzej 2k zl ! wiec co ? jest sam w firmie, sam sobie siedzi w domu i ma taka firmie, coraz mi pokazuje strony ktore zrobil !! bym ocenil.. pracownikow ma w calej polsce - umowa zlecnie? czy jakos tak !!!!! wiec ... ? o co chodzi ? nie czaje ciebie.. ale dobra Smile
Powrót do góry
Treeny

Gigabajt
Gigabajt

Dla mnie ceny taki stronków są czarną magią tak jak zresztą kiedyś html... ;p heh. Nawet jakbym robiła jakąś stronkę to nie byłabym w stanie określić jej ceny. Te zautomatyzowane są prościutkie hehe Smile. Ale nie sądzicie, że ten temat jest jak dotąd najciekawszy? Wink
Powrót do góry
roman010@poczta.onet.pl
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: Re: zrobie strone www z trochę pieniędzy Odpowiedz z cytatem

Gość

myjnia jaka cena ?[/b]
Powrót do góry
Yasiu

Megabit
Megabit

Ja kideys poprosiłem kolege zeby mi zrobił stronę... i zrobił, tylko ze nie mogłem jej upgreadować bo nie umiełem... postanowiłem sie wziac do pracy i zrobic własną... bo to kicha.
www.yasiusworld.prv.pl - strona jest dośc młoda a rozrasta sie bardzo szybko, to co tam robie umiem w pełni, wszystkie scrypty sa mojej roboty ( no poza tym z prawym klikiem), Grafka, itp. I musze powiedziec, ze to zaje-fajne uczucie Smile
Kamil
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: kasa Odpowiedz z cytatem

Gość

stronka kosztowała by z 50 zł i wyglądałaby tak www.lcs.net.pl
Powrót do góry
Treeny
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: Wow Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

Ta stronka rzeczywiście jest warta tych pieniędzy. Całkiem niezła jest. NAd samym wczytywaniem się trzeba było pomęczyć.. ;p;p. Menu jest zaczepiste!!! To teraz sobie obejrzę jak oni to zrobili... Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny Strona 1 z 2

Skocz do: