Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [ SZUKAM ] Pozycjonera do współpracy ! « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
projectgroup
PostWysłany: Pią Cze 29, 2012 2:24 pm    Temat postu: Pozycjonera do współpracy ! Odpowiedz z cytatem

Bit
Bit

Witam !

Tak jak napisałem w temacie szukam pozycjonera do współpracy. Oczywiście zależy mi na wy pozycjonowaniu mojego serwisu internetowego. Wszelkie szczegóły co do fraz przedstawię po kontakcie ze mną jak i dokładną specyfikę serwisu.

Zdaję sobie sprawę że wiele takich osób działa odpłatnie w tej dziedzinie, dlatego ja zaznaczam, że nie jestem w stanie zaoferować wynagrodzenia pieniężnego takiej osobie ! .
Za podjęcie się współpracy jestem w stanie zaoferować reklamę na całej powierzchni serwisu. Jestem w stanie również polecać daną osobę/ firmę co jakiś czas poprzez mój serwis. Jeżeli dana osobna ma inne propozycję serdecznie zapraszam do kontaktu na pewną dojdziemy do porozumienia.

Szukam osób początkujących, albo doświadczonych. Najważniejszą dla mnie kwestią jest to iż szukam osoby która podejmie współpracę z moją osobą nie oczekując wynagrodzenia pieniężnego a przystając na inną propozycję rozliczenia.

Jeżeli jesteś zainteresowany tego typu ofertą serdecznie zapraszam do kontaktu tylko i wyłącznie email: projectgroup@o2.pl

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wujekmarek
PostWysłany: Pon Lis 25, 2013 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bit
Bit

niestety za darmo nikogo nie znajdziesz. poczytaj na forach blogach jak się to robi ale niestety sam i to beż odpowiednich środków nie zdziałasz. Poczytaj przede wszytskim o optymalizacji strony to bardzo pomaga Smile
poli
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajt
Bajt

ta oferta to żart
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Skocz do: