Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 Konkurs na PolskiHosting.pl « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
dj.Bugs
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

hehe... no to lubie posmiac się na dobr początek dnia Very Happy do czegos sie jednak przydałes, a już myślałem, że się do niczego nie nadajesz, hehe...
teraz pewnie napiszesz, że masz moje ip i wiesz gdzie mieszka i mnie dojedziesz ze swoimi 12 letnimi kuplami i ze mam sie bac bo jest haker i mi kompa spalisz, a na koniec powiesz ze masz znajomych w komandosach i mi hate wysadza... wiec uprzedze Cie i powiem, że mojego ip i tak nie znajdziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PolskiHosting
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajt
Bajt

dj.Bugs napisał:
hehe... no to lubie posmiac się na dobr początek dnia Very Happy do czegos sie jednak przydałes, a już myślałem, że się do niczego nie nadajesz, hehe...
teraz pewnie napiszesz, że masz moje ip i wiesz gdzie mieszka i mnie dojedziesz ze swoimi 12 letnimi kuplami i ze mam sie bac bo jest haker i mi kompa spalisz, a na koniec powiesz ze masz znajomych w komandosach i mi hate wysadza... wiec uprzedze Cie i powiem, że mojego ip i tak nie znajdziesz.

nawet mnie to wali skad Ty jestes i jak sie nazywasz. Nie udawaj cwaniaka bo i tak Ci to nie wychodzi Laughing
dj.Bugs
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

Laughing nie no dzięki tego mi było trzeba, serio.
za kilka godzin mam wazny egzamin i się cały denerwuje, ale jak widze takich ludzi jak ty i patrzę co oni piszą to aż nie moge ze śmiechu. Wielkie dzięki.
A tak w ogole to masz racje ja jestem małym zapryszczałym gówniarzem, który wchodzi na fora żeby innych powkurzac i pozniej tylko udaje cwaniaka, przepraszam mistrzu to ty jestes panem tego forum... Laughing
Powrót do góry
PolskiHosting
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajt
Bajt

dj.Bugs napisał:
Laughing nie no dzięki tego mi było trzeba, serio.
za kilka godzin mam wazny egzamin i się cały denerwuje, ale jak widze takich ludzi jak ty i patrzę co oni piszą to aż nie moge ze śmiechu. Wielkie dzięki.
A tak w ogole to masz racje ja jestem małym zapryszczałym gówniarzem, który wchodzi na fora żeby innych powkurzac i pozniej tylko udaje cwaniaka, przepraszam mistrzu to ty jestes panem tego forum... Laughing

Ciesze sie ze moglem pomoc. Dzieki za slowa uznania
arcadius1974
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bit
Bit

Ja sie ciesze, ze takie serwisy jak PolskiHosting.pl sie rozwiajaja i ze powstaja nowe inicjatywy, ktore daja tez cos uzytkownikom. PolskiHosting.pl jest bardzo opiniotworczym serwisem i dobrze, ze ma swoje forum uzytkownikow, ktorzy moga sie wypowiadac i komentowac sytuacje w polskim biznesie hostingowym oraz wydawac opinie na temat polskich dostawcow.

Rozdaja nagrody w konkursach? Bardzo dobrze. Nie ma jak przyjemne z pozytecznym. Praca i zabawa.

Pozdrawiam wszystkich normalnych ludzi, ktorzy lubia rozwijac sie i rozszerzac swoje horyzonty!

Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arcadius1974
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bit
Bit

Slowko do usera: dj.Bugs

Moze sie znasz, ale chyba nie na psychologii...

to co Ty tu piszesz od samego poczatku tego watku to jest nic innego jak
proba zmierzenia innych swoja miara, czyli jak piszesz:

Cytat:
konkursy te są wykorzystwywaniem ludzkiej naiwności, nigdy nie bede pisał postów/tematów zeby nabic sobie jakies bezsensowne punkty, a organizator przeddziec zakonczenia akcji powie, ze niestety odwołuje konkurs z przyczyn technicznych

to oznacza, ze wlasnie Ty bys tak zrobil i Ty bys ich oszukal.

Cale szczescie, ze to nie dj.Bugs organizuje tego konkursu, bo pewnie sam by wszystko wygral Mr. Green

Cale szczescie tez, ze serwis PolskiHosting.pl jest od dawna szanowany w branzy i na pewno takiej lipy nie wstawi.

Pozdro dla wszystkich innych, ktorzy nie mierza innych swoja niska miara.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dj.Bugs
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

arcadius ty z rodziny? lol
Powrót do góry
MC
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

arcadius1974 mi sie wydaje że to ten sam koles tylko ktos mu napisał posta bo sam by czegos takiego nie wymyslił a ty polskihosting czy jak ci tam sądzisz że masz wysoki iloraz inteligencji?? żadne mądry człowiek nie daje się wykożystywac za darmo. i nie dziękuj za słowa uznania bo jakbys nie zauważył to dj.Bugs z ciebie zakpił. jak z jakiegos idioty a ty się podniecasz. a tak pozatym to fakt że ostatnio przestałes nosic pieluchy na głowie nie powninien cię obligowac do uznawania się geniuszem
Marakesz
PostWysłany: Sro Sty 01, 2014 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajt
Bajt

Ktoś się orientuje w jakimś tanim dobrym hostingu obecnie?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

Skocz do: