Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Połączenie laptopa z pc lub ap.Pomocy. « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Marika
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 5:25 pm    Temat postu: Połączenie laptopa z pc lub ap.Pomocy. Odpowiedz z cytatem

Bit
Bit

Witam wzystkich.Mam podobny problem chodzi o podłączenie laptopa do pc lub przy użyciu Ap.Pierwsza alternatywa jaką przeczytałam to połączenie kablem sieciowym,tylko jak się nazywa dokładnie taki kabel?Czy można go kupić np na allegro jeżeli tak proszę o link do takiej aukcji.Druga alternatywa to Ap jednak tu,dopiero widzę problem ponieważ chciałabym aby to się obyło bez ingerencji admina a podobo on musi wpisać mac adres karty u siebie.Kartę jaką posiadam to Orinoco gold
wiraless (z wyjściem na antenę zewnętrzną).Bardzo proszę o jakieś dokładne wskazówki jak podłączyć Ap,oraz ewentualnie gdybym miała zastosować kabel to jak by to miało wyglądać.Na koniec jeszcze jedno pytanie czy jeżeli byłby zastosowany kabel to czy stacjonarny komputer musi być włączony?Z Ap wyobrażałam sobie tak że kupuję takie urządzenie podłanczam np pod antenę zewnętrzną,następnie kabelek z Ap wpinam do karty i to wszystko ostatnio jednak dowiedziałam się że to tak nie jest.Tak więc raz jeszcze proszę o dokładne wskazówki jak to podłączyć,co kupić i jaka czeka mnie konfiguracja.Pozdrawiam wszystkich.
Marika
PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 9:06 pm    Temat postu: Zamykam temat Odpowiedz z cytatem

Bit
Bit

Temat zamykam już wszystko wiem.
hamerola
PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Megabit
Megabit

taa fajnie Smile Shocked diabel Cool

www.lkslodz.pl<--- Strona Główna
www.lksfans.pl<--- Strona kibiców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger MSN Messenger
Marika
PostWysłany: Czw Mar 15, 2007 9:48 pm    Temat postu: Nie na temat. Odpowiedz z cytatem

Bit
Bit

Witam nie widzę związku z tymi linkami.Przykto mi bardo ale nie jestem kibicem.Nie znam się na piłce i nie interesujr mnie to.Gdybyś spojrzał w mój profil wiedziłbyś że jastem studentką medycny.Pozdrawiam.
hamerola
PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Megabit
Megabit

Marika to do mnie? Wink Jesli tak to tylko podpis.

www.lkslodz.pl<--- Strona Główna
www.lksfans.pl<--- Strona kibiców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Yahoo Messenger MSN Messenger
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Skocz do: