Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 Problemy z domenami i przekierownaniami na cpanelu « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
rw28
PostWysłany: Czw Maj 19, 2005 1:46 pm    Temat postu: Problemy z domenami i przekierownaniami na cpanelu Odpowiedz z cytatem

Bit
Bit

Witam,

Od dwóch dni siedzię nad ustawieniami w cpanelu aby zrobić porządek a namieszałem jeszcze gorzej. Proszę o pomoc - jestem zielony z tych tematów i czytając instrukcję cpanela gubię się z tymi pojęciami domen, subdomen, przekierowań.
Od admina otrzymałem adres www.ehotelarz.foxnet.pl - miałem doczepioną domenę właściwą, którą się posługiwałem www.ehotelarz.com. Próbowałem podczepić pod tą stronę portal, który miałem w katalogu /nuke, administrator zrobił mi takie przekierowanie że wchodząc na ehotelarz.com wchodziło od razu na portal (nuke). niestety nie zazanaczyłem, że pod ehotelarz.com miałem podczepiony jeszcze sklep oscommerce w katalogu /sklep. Tak że sklep mi się pozorozwalał. Zacząłem więc bawić się cpanelu z takim skutekiem, że wbijając adres www.ehotelarz.com - pokazuje mi się strona cpanelu. Tak że nic nie mogę zrobić włącznie z pozostalymi przekierowaniami. Jeżeli znajdzie się zyczliwa osoba, która będzie w stanie mi pomóc proszę o kontakt - najlepiej na GG 1358519.

Z góry dziękuję.

Zdesperowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bubak
PostWysłany: Czw Maj 19, 2005 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Administrator
Administrator

hmmm ja widze tak wchodzac na http://www.ehotelarz.com/ mam do wyboru czy chce na portal czy do ksiegarni http://www.ehotelarz.foxnet.pl/ksiegarnia/ to dziala i to http://www.ehotelarz.foxnet.pl/nuke/ tez Mr. Green wiec chyba juz dziala wszystko i nie ma problemu Razz
rw28
PostWysłany: Czw Maj 19, 2005 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bit
Bit

O takim rozwiązaniu też myślałem. Mam już nawet przygotowaną stronę - ale nie mogę podpiąć spowrotem www.ehotelarz.com - z tym się gubię. Szczerze mówiąc wolałbym aby wchodząc na ehotelarz.com wolałbym wejść od razu do portalu. Może jeszcze znajdzie się ktos kto będzie w stanie mi pomóc.
A na początek pokazać chociaż jak spowrotem podpiąć ehotelarz.com.
Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bubak
PostWysłany: Czw Maj 19, 2005 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Administrator
Administrator

musisz przeniesc swojego nuka z folderku /nuke do katalogu glownego a jak sam nie mozesz to popros admina zeby przeniosl jak nie bedzi smigac to bedziesz musial w phpmyadmin troche zmienic sciezki i takie tam Razz
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Skocz do: