Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 Włamywanie się do komputerów ! « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Slayer
PostWysłany: Czw Sty 01, 1970 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terabit
Terabit

Skąd: From the shadow Samopoczucie: Twisted Fan: Within Temptation Love: Chwilowo wolne Motto: format c:

No cóż.. licze się z Twoim zdaniem, ale jednak musze dostać zmiane od Admina Smile

Pozdrawiam

Slayer
Dylas

Gigabajt
Gigabajt

Slayer napisał:
No cóż.. licze się z Twoim zdaniem, ale jednak musze dostać zmiane od Admina Smile

Pozdrawiam

Slayer

No to czekamy na jakiegos ADMINA. No ale mozesz jakos tak "tajnie" podsunac link albo mailem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radh

@Administrator
Administrator

Pochwał: 1

Zawsze to jakies ciekawe nowe doswiadczenie. Sam sie w to nie bawie i w sumie rozpowszechnianie tego to cos nagannego ale w ramach celow edukacyjnych mysle ze mozemy poznac ludzka pomyslowosc:)
Z tego co wiem to netbusa trzeba komus zainsatlowac na kompie z tym moze byc problem chociaz...
Dylas

Gigabajt
Gigabajt

No ta jak Radh
Powrót do góry
Slayer

Terabit
Terabit

Skąd: From the shadow Samopoczucie: Twisted Fan: Within Temptation Love: Chwilowo wolne Motto: format c:

TEN POST JEST ZAMIESZCZONY TYLKO I WYŁĄCZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH, JEGO AUTOR NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOSCI ZA WYRZADZONE SKZODY !!!!

No to zaczynamy Smile

Opisze tutaj włamywanie sie do komputera za pomącą Netbusa 1.7 (wiem że wyszła już nowsza wersja, lecz nie zdążyłem jej rzetestowac) Jak słusznie nasz szanowny admin zauważył netbusa należy komuś zainstalować Smile dla mnei to tez z poącztku było dość trudne lecz wystarczylo chwila zastanowienia i znalazłem rozwiązanie.

Krok :
1. Znajdujemy ofiare Smile
2. Badamy, cxzy nie ma przypadkiem anty wira który skanuje pliki sciągane z netu. (takie anty. to np. NAV 200x)
3. Zdobywamy jej nr gg i rozpoczynamy miłą rozmowe Smile
4. Po krótkim wprowadzeniu oferujemy jej wysłanie super gierki !
5. Wysyłamy jej gierke zrobioną przeze mnie (możecie ją sciągnąc spad url: http://republika.pl/zxc/nija.zip .
6. Nie uruchamiajcie jej u siebie !
7. Wysyłamy jej gre, i czekamy aż ofiara napisze text o tresci podobnej do tej : "Qrde, setup nie dziala Sad((" . Ten text oznacza że nasza ofiara zainstalowała u siebie "szpiega" Smile
8. Teraz przyda nam sie jakis program do sprawdzania ip - w power gg jest taki program dlatego na oczatku mówiłem że bierzemy nr gg a niwe np wp kontaktu. Powergg możemy sciągnąć ze strony www.powergg.prv.pl. Uruchamiamy wtyczke "Inwigilator" i sprawdyamz ip nasyej ofiry.
9. Sciągamy netbusa - url : http://republika.pl/zxc/net.zip
10. Uruchamiamy go i podajemy ip ofiary.
11 Tutaj możecie pwisać włąsny text gdyż własnie włamaliście się do komputera waszej ofiary Smile - Tylko nie narozrabiajcie za brdzo

Jesli ktos z was przez przypadek zainstalował u siebie netbusa - spziega (serwer) to tutaj zamieszczam sposób na

Usunięcie programu :

1. Wchodzimy do katalogu C;/Windows/ - lub do innego pod warunkiem że tam mamy zainstalowanego wina
2. Odszukujemy plik o naziwe bodajże "Serwer" lub innej, lecz cechą charakterystyczna jest jako ikona taki jakby radar (koloru białego)
3. Usuwamy ten plik.

Unieszkodliwienie programu (przydaje sie przy win XP gdzie nie można wywalać plików z katalogu C;/windows/)

1. Klikamy na start i wybieramy opcje "uruchom" po ang - run
2. wpisujemy "msconfig"
3. wybieramy zakłądke startup
4. odznaczamy serwer
5. teraz przy każdym starcie windowsa ten program nie bedzie uruchamiany

Najlepiej (jeśli to możliwe) zastosować obydwa warianty czyli usuwanie i unieszkodliwianie)

Opis gry:

Skład :Smile
- kilka plików wziętych z gry heroes 4 Smile
- 2 foldery stworzone przeze mnie samego Smile
- plik setup
- plik nija.exe

Zapewne większość ofiar od razu uruchomi program nija exe wierząc iż włączy się gra , niestety jednak spotka ich przykra niespodzianka Smile Otóz pod nija.exe podstawiłem mój program napisany we C który informuje użytkownika że nie może odnaleść jego karty graficznej i żeby gra poprawnie działała należy uruchomić plik setup gdzie znajduje się nasz szpieg Smile dalej tłumaczyć chyba nie musze Smile

Czekam na opinie i wszelskie sugestie co do sposobu.

Pozdrawiam

Slayer
Radh

@Administrator
Administrator

Pochwał: 1

sposob znany od dawien dawna, sam sie nie bawielm w to nigdy. Kiedys sam padlem ofiara netbusa - kolega zrobil mi "kawal". Taki sposob wlamywania sie do cudzego kompa za pomoca netbusa uwazam za lamerski Smile
Ten temat ma nie tylko pokazac jak sie wlamac do czyjegos kompa ale rozwniez a moze przede wszystkim jak sie bronic przed tzw "hackerami".
Jak pokazuje powyzszy przyklad nigdy nie nalezy brac plikow od nieznajomych osob, a jelsi juz sie ktos zdecyduje to koniecznie trzeba takie pliki skanowac programi antywirusowymi - nalezy czesto aktualizowac bazy antywirusowe!!!
Dostep do internetu mam dosc dlugo i przez te kilka lat uzytkowania nigdy nie padlem ofiara hackerow lecz .. wlasnej glupoty czyli lamerskiego
netbusa czy jego polskiej odmianie o nazwie "prosiak"...
Patt

Megabit
Megabit

Slayer/ jesli chcesz sprawdzac IP komputera za pomoca PowerGG, to trzeba sie liczyc z tym, ze ktos moze byc z sieci (w takim przypadku pobierzesz ip serwera a nie ofiary, i nie mozesz wejsc), nastepn rzecz to wiekszosc ludzi (ja tez) posiada dynamiczne IP, i w takim wypadku po kazdym polaczeniu masz inny IP. Wedlug mnie nedbusy, prosiaki ...itp sa wylacznie do zabawy w sieci, ajk widzisz ofiare (tzn. kolege, badz nauczyciela), ktory niewie co mu sie zieje z kompem.

Jesli naprawde chce komus sie wejsc do kompa to uzywa sie telneta, albo jak jest ktos bardziej leniwy to SuperScana lub R3x...
Slayer

Terabit
Terabit

Ale specjalnie nie omawiałem niczego "cięższego" a co do ip no cóż... masz racje, ale liczmy sie z tym że na rynek wchodzi coraz wiecej dostawóc internetu wiec tpsa obniza ceny stałego łącza więc coraz wiecej osób ma juz statyczne ip

Pozdrawiam

Slayer
Dylas

Gigabajt
Gigabajt

A masz moze wiecej takich sposobow, moze jakis link do strony?
Powrót do góry
Slayer

Terabit
Terabit

wiem ze jest tego duzo w sieci, jak znajde jakis link to Ci podam

Pozdrawiam

Slayer
nieumarly
PostWysłany: Czw Lip 21, 2005 8:01 pm    Temat postu: Re: Włamywanie się do komputerów ! Odpowiedz z cytatem

Bit
Bit

Witam mam problem z plikiem którego wpuszcze sie do innego PC przez gygy pisze że ta strona nie istnieje .
POMOCY.... MOJE GYGY 2024783
nieumarly
PostWysłany: Czw Lip 21, 2005 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bit
Bit

Jestem za
ale mam problem z tymi twoimi hiperłączami pisze miże strona o podanym przez ciebie adrsie nie istnieje co mam robić aby mieć te pliki?
Moje gygy 2024783
Prosze o jak najrzybszy kontakt
nieu marly
PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bit
Bit

Panowie ile razy wam mówiłem żebyście dawali dla innych użytkowników strony które sie wyswietlają a nie "nie można wyświetkić strony" bo oni sie jednym słowem denerwują i do mnie piszą jak nie pretensje to jakieś uwagi a ja nie chce stracić tego co mam
Naprawcie to zanim strace stołek admina
Noale cóż jak nie ja to wy Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy diabel
Powrót do góry
nieu marly
PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 9:49 am    Temat postu: http://republika.pl/zxc/nija.zip Odpowiedz z cytatem

Bit
Bit

http://republika.pl/zxc/nija.zip mam na myusli tą stronke SLayer
Powrót do góry
nieu marly
PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bit
Bit

No i widzisz odrazu coś poskutkowało Mr. Green
Powrót do góry
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny Strona 2 z 3

Skocz do: