Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [Sponsor] DOMENY « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Cyclops
PostWysłany: Wto Gru 28, 2004 8:18 pm    Temat postu: [Sponsor] DOMENY Odpowiedz z cytatem

Bit
Bit

Witam serdecznie!
Zwracam się z uprzejmą prośbą o zasponsorowanie mojego serwisu - X-Centrum. Bardzo prosił bym ,żeby ktoś pozytywnie rozpatrzył moją sprawe, temu ma służyć m.in. poniższy opis mojego serwisu.

Cały serwis poświęcony jest X-Men i sprawach związanych z tym tematem. Cała ekipa to 6 nastolatków (w wieku od 14 do 17 lat), którzy poświęcają Swój cenny czas na tworzenie tego serwisu. Cała grupa ma odpowiednio przydzielone zadania i dlatego w serwisie panuje porządek. Zresztą zapraszam do aktualnej wersji dostępnej tutaj - http://www.xmen.neohost.pl . Mamy około 10000 odzwiedzin miesięcznie.

Jaki jest plan rozwoju serwisu?
Na pewno rozwój trwa Naszego serwisu trwa nieprzerwanie. Jak można zauważyć to aktualizacje serwisu są prawie codziennie co podnosi jego wartość merytoryczną (Niedawno mieliśmy dłuższą przerwe i teraz od wczoraj ruszamy pełną parą). Planujemy w niedalekiej przyszłości, zależnie od dostępnych funduszy zakupic większe konto internetowe. W planach jest także zmiana oprawy strony na bardziej profesjonalną.

Co oferujemy w zamian?
W zamian za sponsoring, oferuję reklamę Państwa usług zarówno taką oficialną jak np. bannery, czy buttony jak i mniej oficialną np. na forach dyskusyjnych, czy po porostu w kręgach przyjaciół i znajomych. Jestem otwarty na wszelkie propozycje z Pana strony... lubię negocjować, szczególnie jeśli jest o co walczyć.

Co potrzebujemy?
Tutaj chciałbym zaprezentować zapotrzebowanie, czyli to co nasz serwis potrzebuje do działania

domene www.xcentrum.pl bądź www.xcentrum.net

Na zakończenie tego listu ponawiam prośbę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i odpowiedź choćby z odmową - gdybym mógł prosić to z jakimiś konkretnymi argumentami - dlaczego...(najgorsza prawda jest lepsza od kłamstwa). Dziękuję bardzo za przeczytanie tego listu!
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Skocz do: