Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [OPINIA] Co dla ciebie jest nie tak na tym forum? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
BARTHEZZ
PostWysłany: Sro Sty 07, 2004 3:33 pm    Temat postu: [OPINIA] Co dla ciebie jest nie tak na tym forum? Odpowiedz z cytatem

Bajt
Bajt

a No mnie boli to ze jakis edek z krainy kredek zamyka mojego posta tylko dlatego ze zmiekl bo pisze sobie ze moj post pobije rekord ogladalnosci co go kur... to obchodzi????? robie to po to zeby ludzie jednak cos napisali a nie ze wyzywam kogos malolaci poczuli wladze w raczce i sie panosza pewnie to zazdrosc ze jego post o gumisiach nie jest w ogole przegladany no to tomnie boli zmienicie moderatorow!! i niedawajcie wladzy dzieciom karabin
GuMiS
PostWysłany: Sro Sty 07, 2004 4:36 pm    Temat postu: Re: Co dlaciebie jest nie tak na tym forum? Odpowiedz z cytatem

Megabajt
Megabajt

BARTHEZZ napisał:
a No mnie boli to ze jakis edek z krainy kredek zamyka mojego posta tylko dlatego ze zmiekl bo pisze sobie ze moj post pobije rekord ogladalnosci co go kur... to obchodzi????? robie to po to zeby ludzie jednak cos napisali a nie ze wyzywam kogos malolaci poczuli wladze w raczce i sie panosza pewnie to zazdrosc ze jego post o >>gumisiach<< nie jest w ogole przegladany no to tomnie boli zmienicie moderatorow!! i niedawajcie wladzy dzieciom karabin

Sam jesteś dzieciak pisząc posty na tak wysokim poziomie intelektualnym Wink Ale można być też młodym i pisać mądrze!
Jak Ci się coś nie podoba to odejdź z tego forum Cool Ale czemu się czepiłeś postu o Gumisiach? Evil or Very Mad Ta zniewaga krwi wymaga! Razz Już wole żeby jakiś dzieciak pisał o GuMiS'iach niż żebyś ty tu marudził! Laughing

Pozdro 4 wszystkie dzieci które prezentują wyższy poziom postów niż ten tu Wink i pozdro dla Treeny! Very Happy I LOVE YOU!!! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Treeny
PostWysłany: Czw Sty 08, 2004 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

Hmm... władza dzieciom... pięknie ujęte. Władza dzieciom, jak Ty to nazywasz, jest dawana im z takich powodów, ponieważ admini nie mają tyle czasu, by sami pilnować forum. A to że topic został zamknięty, to już faktycznie Twoja sprawa, jak mówiłam, bo topic to topic - trzeba pisać na temat, a nie np. "pobijemy rekord w oglądalności" itp. Sądzę, że takowy też bym w końcu zamknęła. Dzięki za uwagę i pozdro:*
Pyksel
PostWysłany: Czw Sty 08, 2004 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gość

BARTEZZ MA RACJE
Powrót do góry
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1

Skocz do: