Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [PROPOZYCJA] dział o walkach na grafikę? « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
GuMiS
PostWysłany: Pon Gru 15, 2003 4:37 pm    Temat postu: [PROPOZYCJA] dział o walkach na grafikę? Odpowiedz z cytatem

Megabajt
Megabajt

Dużo się zmieniło od czasu kiedy ostatnio były rozmowy na ten temat... Cool Proszę wpisywanie sie: kto jest za tym żeby powstał dział w którym ktoś by zakładal nowy temat z zaproszeniem do walki a prace ktoś by oceniał (np:moderatorzy) albo głosowanie (za pomocą scryptu). Walki odbywały by się na grafikę normalną (photoshop) albo na grafikę flash (walki na animacje). Uważam że to był by dział który by przyciągnoł do tego forum wielu dobrych Webmasterów! Wink

Jeśli wszyscy admini, moderatorzy i Ci którzy o to forum najbardziej dbają nie chcą tego działu to proszę o zlikwidowanie tego tematu żebym znowu nie tworzył bałaganu i zamieszania Wink

Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
arturo182
PostWysłany: Pon Gru 15, 2003 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Administrator
Administrator

Pochwał: 1

To bardzo ciekawy pomysł, jestem za.

Ja bym, nie wziął udziału, bo nie umiem nic robić w tych programach graficznych( :cry : czarna magia).
deep
PostWysłany: Pon Gru 15, 2003 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Ja tez jestem za nawet i bym mogl wystartowac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Klatus
PostWysłany: Pon Gru 15, 2003 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terabit
Terabit

Skąd: mateuszek.blog.pl Słucham: Myslovitz... Kocham: Życie

Świetny pomysł, popieram w 100% Smile Tylko co na to Radh i Szym ? To do nich należy ostatnie słowo Very Happy Ja jestem zdecydowanie za Smile
PozdrawiaM Very Happy
PS: Znowu gg padło Evil or Very Mad
ex|prof_
PostWysłany: Pon Gru 15, 2003 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

No dobra wszyscy jak narazie sa na tak tak wiec musi sie ktos sprzeciwic i powiedziec NIE ;]. Niewiem jaki konkretny cel ma zalozenie nowego dzialu. Jak dotad na forum glt.pl nikt nie napisal o pojedynku graficznym tak wiec nie ma sensu zakładanie takowego działu. Gdyby chociaz jeden taki post sie pojawil ... a tu nic, totalne zero, chamsko mowiac "gowno" - nie ma ani jednego postu. Tak wiec mozemy wywnioskowac ze uzytkownicy Tego forum jak dotad nie chcieli sie pojedynkowac. No moze teraz wywolales dyskusje na ten temat tak wiec kilka osob poparlo Twoja idee i moze sie ze mna nie zgodzic. A jezeli ktos tak bardzo chce sie z kims spojedynkowac to moze zrobic tak, ze w dziale Opinie uwagi oceny ktos zaklada temat : [Pojedynek] Mis koralgol i pani misiowa [etc.] to mozna zalozyc ze uzytkownicy np. w terminie do 24h od napisanie na tematu beda podawac swoje prace na ten temat, a potem odbedzie sie glosowanie ... Chociaz i takie rozwiazanie mi nie pasuje ... (:

ble ble ble zaraz sie beda sprzeciwiac .... a tfu to moje zdanie ;]
GuMiS
PostWysłany: Wto Gru 16, 2003 2:57 pm    Temat postu: :/ Odpowiedz z cytatem

Megabajt
Megabajt

ex|prof_ - masz rację że nie było takiego tematu Cool
Ale myśle że jak by powstał taki dział to powoli coraz więcej by sie takich pojawiało! Wink

1.) Myśle o tym żeby ściągnąć nowych użytkowników forum z innych stron, tych co tylko dodają domeny i nawet tych co się pojedynkują w innych miejscach. Z chęcią bym przy tym pomógł i po paru tygodniach moze zwiększyła by się ilość tych co się pojedynkują i wogóle więcej osób by tu przyłaziło

2.) Jak by to miało być coś takiego jak pojedynki na grafikę to musiał by to być osobny dział bo to była by rzecz ważna a nie gdzieś tam może sie "jaś" pojedynkować jak jakimś cudem przeczyta na dole napis (...można się też pojedynkować...). Można by nawet na stronie głównej dac do tego link i wtedy to by działało i z czasem bylo by coraz więcej walk na grafikę i nowych użytkowników.

Jeśli to nie jest bardzo dużo roboty to można zawsze spróbować... najwyżej się nie uda to się skasuje dział Confused

Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Treeny
PostWysłany: Pon Gru 29, 2003 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabajt
Gigabajt

Na razie był jeden pojedynek. Będzie ich więcej to wtedy pogadajcie z adminami na ten temat...:]
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Skocz do: