Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
 [Piłka nożna]awans Groclinu! « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Klatus
PostWysłany: Czw Lis 27, 2003 6:35 pm    Temat postu: [Piłka nożna]awans Groclinu! Odpowiedz z cytatem

Terabit
Terabit

Skąd: mateuszek.blog.pl Słucham: Myslovitz... Kocham: Życie

Tak, tak, tak proszę państwa! Groclin w III rundzie pucharu UEFA, bardzo dobra gra piłkarzy z Grodziska! Niesamowite parady Liberdy, dobry mecz Niedzielana. Troche mało widoczny był Mila i Rasiak! Co myślicie o tym meczu, Anglicy go home Very Happy, teraz czekamy na Wisłe ! Wink

-edit-
Nie bede kompentowal wystepu Wilsy, jak ktos ogladal to wie, a jak nie to nie ma co zalowac, powiem tylko ze Wisła go HOME ! Crying or Very sad
..::DEMON::..
PostWysłany: Pią Lis 28, 2003 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Megabajt
Megabajt

A ja nieoglądałem bo na kompie grałem Laughing Crying or Very sad Crying or Very sad
a jakie wyniki?
Klatus
PostWysłany: Pią Lis 28, 2003 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terabit
Terabit

0 : 0 i odapdła Wisła w karnych (4 : 3), to grzyby... Sad
..::DEMON::..
PostWysłany: Pią Lis 28, 2003 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Megabajt
Megabajt

heh szkoda
Harry
PostWysłany: Pią Lis 28, 2003 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Megabit
Megabit

Taaa..z kim Wisła grała Very HappyVery Happy obrona 10 zawodników + bramkarz i tylko czasem jakaś kontra...a Wisłą chociaż przy piłce więcej czasu była to i tak nie trafiali Very HappyVery Happy A na karnych to the Best bramkarz był=>strzelał Wiśle i jako jedyny nie trafił Very HappyVery Happy A w Groclinie to grali... diabel Mogli wygrać ten mecz nawet [chociaż 1:1 w Manchesterze liczyło się jako 2:1 dla nich]. Anelka też miał sytuację sam na sam, ale Very HappyVery Happy ZWALIL Very Happy A najbardziej to mnie Rasiak wqrza i wqrzał=>goopek [ale jak oddał temu typowi, co naszemu z łokcia w twarz przyłożył to było fajne] SmileSmile
Przypomniało mi się, jak rok temu Wisła z Lazio grała=>też przegrali...jak zawsze w 2 rundzie UEFA. Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KlakieR
PostWysłany: Pią Lis 28, 2003 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigabit
Gigabit

Że Groclin awansował to dla was niespodzianka?

Podłaczam neta, komputer odpalam, system Windows się pojawia, hasło wprowadzam, wchodzę do folderu, z kosza śmieci kasuję, wpisuję :www.glt.pl i na forum dyskutuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Klatus
PostWysłany: Sob Lis 29, 2003 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terabit
Terabit

KlakieR napisał:
Że Groclin awansował to dla was niespodzianka?

No wiesz jak dowiedziałem się, że Groclin trafił na Man. City, to pierwsza moja reakacja była taka, zę nie mają szans. Zdawałem sobie sprawe, że Groclin nie jest taki słaby skoto pokonał Herthe, grają składną szybką piłkę prawie bez przyjęcia. Pomyślałem, może jakaś szansa jest ale przecież to angielska drużyna, która ma świetny atak i ogólnie bardzo dobrze grająca piłką. Gdy obejrzałem pierwsze spotkanie, na początku gdy trafił Anleka i ciągle napierał Manchester, pomyślałęm będzie 5 : 0 jak nie więcej. Myliłem się... i dobrze. Groclin pokazał piękną grę i strzelił bramkę. Gdy oglądałęm mecz w Grodzisku byłem pewien, że przejdzie Groclin i tak się stało. Wisła zawiodła na maxa Sad
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1

Skocz do: