Forum GLT.PL Strona Główna
GLT.PL
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy
Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
 GLT jest do dupy « Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat » 
Autor Wiadomość
Nowy
PostWysłany: Pon Paź 27, 2003 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gość

Sorka, jestem tu przez przypadek, ale nie mogłem odpowiedzieć na tego posta. Należę do forum na autokacik.pl. Mam tam chyba nawet 2000 postów spisanych, razem z innymi kolegami dobrze sie z postów znamy i powiem wam jedno.

Taki post jak ten (glt do dupy) powinien zostać natychmiast usunięty, a wszystkie konta właściciela tego postu zablokowane. Inaczej gostek się nie nauczy szanować czyjeś pracy !!

Pozdrawiam i proponuję nie gadać z takimi, - bo tacy zawsze będą (np. konkurencja), tylko usuwać chwasty !!

http://putza.insurgents.net
Powrót do góry
klp
PostWysłany: Pon Paź 27, 2003 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gość

a ja powiem ze glt.pl mi sie podoba, mam juz jeden login przez baaardzo dlugi czas i nie narzekam:)
Powrót do góry
soyka
PostWysłany: Wto Paź 28, 2003 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Megabajt
Megabajt

Nowy napisał:
Sorka, jestem tu przez przypadek, ale nie mogłem odpowiedzieć na tego posta. Należę do forum na autokacik.pl. Mam tam chyba nawet 2000 postów spisanych, razem z innymi kolegami dobrze sie z postów znamy i powiem wam jedno.

Taki post jak ten (glt do dupy) powinien zostać natychmiast usunięty, a wszystkie konta właściciela tego postu zablokowane. Inaczej gostek się nie nauczy szanować czyjeś pracy !!

Pozdrawiam i proponuję nie gadać z takimi, - bo tacy zawsze będą (np. konkurencja), tylko usuwać chwasty !!

http://putza.insurgents.net

Oooo jak nam miło że przyszłeś się do nas zareklamować... karabin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Radh
PostWysłany: Wto Paź 28, 2003 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Administrator
Administrator

Pochwał: 1

boo napisał:
dla tego zachęcam do domen na SUPER serwerze www.er.pl, jest lepsza domena niż glt.pl, a komponenty to www.liczniki.boo.pl, jest jeszcze więcej komponentów i wogle są lepsze niż na glt.pl, naprawde, niewarto być na glt.pl, jedynie forum jest troche dobre, choć są lepsze o HTML

Drogi boo!
Twoj post wyglada na najzwyklejszy spam. W tym dziale masz prawo pisac o problemach dotyczacych GLT ale w tak perfidny sposob spamowac. Cieszymy sie ze konkurencja wzrasta, ze wymyslane sa nowe komponenty bo to zmusza nas wszystkich do udostepniania jeszcze lepszych produktow - komponentow. Zamiast bez powodu oczerniac innych proponuje zabrac sie za robote Smile karabin
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

Skocz do: